"Grobiņas SC" futbolisti sestdien, 5. augustā, Grobiņas stadionā "Komanda.lv" pirmās līgas čempionāta 14. kārtā ar 5:1 uzvarēja komandu "Smiltene/BJSS".

"Grobiņas SC" jau piektajā minūtē atklāja rezultātu, kad soda laukumā tika notriekts Jānis Krautmanis un Devids Dobrecovs realizēja 11 metru soda sitienu.

Minūti vēlāk grobiņniekiem pārsvaru dubultoja jaunpienācējs Antons Tumanovs, kurš izīrēts no "Liepājas/Mogo" vienības un ir arī Latvijas U-21 izlases spēlētājs - 2:0. 17. minūtē 3:0 mājinieku labā panāva Edgars Freimanis. Viesi vienus vārtus atguva 39. minūtē, kad precīzs bija Edgars Jansons.

80. minūtē ar viesu vārtsargu izrēķinājās uz maiņu uznākušais Valdis Nicis, bet punktu uzvarai spēles kompensācijas laikā pielika Jānis Jēkabsons - 5:1.

Sestdien, 12. augustā, pulksten 14 Grobiņas stadionā "Komanda.lv" pirmajā līgā "Grobiņas SC" spēlēs pret "Audu".

Turnīra tabulā grobiņnieki ar 29 punktiem ir līderpozīcijās, ar 27 punktiem seko "Valmiera Glass VIA", kas aizvadījuši par vienu spēli mazāk, bet 26 punkti ir "Progress/AFA Olaine" vienībai.