"Grobiņas SC" futbolisti sestdien, 12. septembrī, Grobiņas stadionā Latvijas futbola čempionāta otrajā līgā ar 3:1 (0:1) uzvarēja "Nīcu".

"Nīcu" vadībā 22. minūtē izvirzīja Kārlis Kņūts. Pēc pirmā puslaika nīcenieki bija vadībā ar 1:0.

Otrā puslaika 57. minūtē grobiņnieks Ariks Stankus rezultātu izlīdzināja, 78. minūtē mājiniekus vadībā izvirzīja Jānis Bogdans, bet 83. minūtē "Grobiņas SC" vienībai pārsvaru dubultoja Emīls Dreimanis.

"Nīcas" komandas menedžeris Andrejs Geslers norāda, ka komandai šī bija pēdējā spēle Latvijas futbola čempionāta Kurzemes grupā. Trīs gadus komanda bija trešajā vietā, bet šogad nīcenieki paliks ceturtie.

"Grobiņas SC" vienībai vēl gaidāma izšķirošā spēle ar "Babīti". Mačs notiks 20. septembrī pulksten 15 Piņķos, stāsta komandas spēlētājs Zigis Ostelis. Viņš norāda, ka uzvaras gadījumā grobiņnieki Kurzemes grupā būs pirmie, bet zaudējuma gadījumā paliks trešie.

Čempionātā vēl viena spēle atlikusi arī komandai "Priekule/Vaiņode FK Bandava", kurai 19. septembrī pulksten 16 Vaiņodes stadionā jāspēlē ar "Talsiem/Laidzi".