"Grobiņas SC" futbolisti sestdien, 20. aprīlī, Liepājas stadiona "Daugava" rezerves laukumā savā pirmajā "Komanda.lv" pirmās līgas mājas spēlē ar 9:1 (1:1) sagrāva Balvu Sporta centru.

Jau sestajā minūtē "Grobiņas SC" vienību vadībā izvirzīja Reinis Maisiņš, bet 40. minūtē viesu futbolists Andrejs Ziļs ar 11 metru soda sitienu rezultātu izlīdzināja - 1:1.

Otrajā puslaikā grobiņniekiem trīs vārtus guva Emīls Knapšis, vēl trīs reizes izcēlās otro puslaiku uz maiņu iesākušais Kristaps Grebis, bet vienus vārtus guva Edgars Freimanis. Mača kompensācijas laikā Balvu futbolisti spēlei pielika punktu, bumbu sitot savos vārtos - 9:1.

"Grobiņas SC" futbolisti pirmās līgas čempionātu iesāka, izbraukumā ar 2:1 pieveicot JDFS "Albertu", bet otrajā kārtā ar 1:3 tika zaudēts "Audai".

Nākamā spēle grobiņniekiem būs 27. aprīlī izbraukumā ar komandu "New Project".