Jau ceturtdien sāksies Grobiņas novada čempionāta basketbolā otrais aplis. Tajā visās spēlēs plāno revanšēties “Ogas” basketbolisti, kuri pirmajā aplī visos mačos zaudēja. Pirmajā aplī bez zaudējumiem cīnījās “Grobiņas” basketbolisti.

Pirmā apļa priekšpēdējā kārtā 8. janvārī Grobiņas Sporta centrā “Bārta” ar 66:55 uzvarēja “Kingu”. Savukārt dienu vēlāk pirmā apļa noslēgumā “Grobiņa” pārliecinoši ar 96:56 uzvarēja “Gaviezi”. Daudz spraigāk ritēja “Fēniksa” un “Ogas” mačs, kurā “Ogas” basketbolisti otrajā ceturtdaļā ieguva atrāvienu, bet līdz ceturtdaļas beigām “Fēniksam” izdevās atspēlēties. Tas pirmo puslaiku uzvarēja ar 43:41. Visā mačā “Fēnikss” bija pārāk ar 85:74.

Pirmajā aplī visās spēlēs uzvarēja “Grobiņa”, “Bārta” izcīnīja četras uzvaras, bet “Kings” tika pie trim panākumiem. Divas uzvaras bija “Fēniksa” kontā, “Gavieze” uzvarēja vienā mačā, bet “Oga” cīnījās bez uzvarām. Komandas izspēlēs vēl otro apli, pēc kura pirmā vieta spēlēs ar ceturto un otrā vieta ar trešo. Pēc tam būs fināli.

Grobiņas novada čempionāta basketbolā otrais aplis sāksies ceturtdien pulksten 20.30 Grobiņas Sporta centrā ar “Grobiņas” un “Kinga” spēli. Piektdien pulksten 19 Grobiņas Sporta centrā “Fēnikss” un “Gavieze”, pulksten 20.30 “Bārta” un “Oga”.

Komentāri 3

Zeltiņš

Ja var ticēt tam, ko kāds te rakstīja, ka LK basketbols 19.01 sāksies, tad kārtējais ģēnijs visu saplānojis. Pilsētas čempis iet, Grobiņas, LK, gan jau kāds arī Aizputē spēlē, unikāla sporta organizēšana mūsu pusē! :(

pirms 5 gadiem, 2015.01.14 09:30

Ko var ņaudēt?

Nu tad jau varbūt jāgaida ka visi izspēlē savus "čempionātus" un jāspēlē čempionu līgu???

pirms 5 gadiem, 2015.01.14 17:26

Zeltiņš

Nav izprotama šādu turnīru jēga, jo visur spēlē vieni un tie paši, tikai komandas pamainījuši. Bet mums jau sporta dzīvei nauda tonnām, plastmasas medālītis, un diploms uz komandu :D Reāli būtu savācamas uz 12-15komandām, uzbliež divus apļus, pirmās 8spēlē izslēgšanas spēles līdz 2 uzvarām. Fināliņš un basta.
Grobiņas čempis izstiepts nejēgā, pilsētā tā pat, tagad vēl Lejaskurzemi piemetīs, nez kuru turnīru visur spēlējošie tad ziedos labo mērķu labā? :)

pirms 5 gadiem, 2015.01.14 18:37