Par Lejaskurzemes novadu čempioniem minifutbolā pirmajā līgā piektdien, 2. augustā, Vaiņodes stadionā tika sumināti "Grobiņas 1" futbolisti. Sudraba medaļas ieguva "Grobiņas 2" futbolisti, bet bronzas godalgas tika Vaiņodes novada spēlētājiem.

Pēdējā kārtā Vaiņodē pēc pirmā puslaika bezvārtu neizšķirts bija gan Vaiņodes un "Grobiņas 1" spēlē, gan "Grobiņas 2" un "Nīcas" mačā. Otrā puslaika sākumā ar vārtu guvumu izcēlās gan Vaiņode, gan "Grobiņa 2". Abas savās spēlēs uzvarēja ar 1:0.

Nīceniekiem piedzīvotais zaudējums liedza tikt pie medaļām, pirms pēdējās kārtas viņi bija trešajā vietā.

Pēdējās spēles goadalgu sadalījumu vairs neizšķīra. "Grobiņa 2" ar 2:1 (1:1) uzvarēja Vaiņodes novadu. Savukārt "Grobiņa 1" nekādi nespēja izmantot savas iespējas pret Priekuli. Otrajā puslaikā piešķirtā un realizētā "pendele" čempioniem ļāva svinēt uzvaru ar 1:0.

Par Lejaskurzemes novadu čempioniem minifutbolā pirmajā līgā kļuva "Grobiņa 1", otro vietu ieguva "Grobiņa 2", bet Vaiņodes futbola simtgades priekšvakarā pie bronzas medaļām tika otrajā aplī lieliski spēlējošie Vaiņodes novada futbolisti.