PAPILDINĀTS AR BILDĒM. "Grobiņa", "Liepājas papīrs", "Nīca" un "Compaq peat Adrenaline" svētdien, 13. janvārī, Liepājas Olimpiskajā centrā tika pie uzvaras Liepājas atklātā amatieru telpu futbola čempionāta spēlē.

Dienas pirmajā mačā B grupā "Compaq peat Adrenaline" ar 2:1 uzvarēja komandu "Galaksis N". Par mača un B grupas dienas labāko futbolistu atzina "Compaq peat Adrenaline" spēlētāju Pāvelu Kuzminu.

Vēl B grupā "Nīca" ar 5:1 uzvarēja "Liepājas Universitāti". Par mača labāko spēlētāju atzina "Nīcas" futbolistu Māri Vecbaštiku.

Par dienas aizraujošāko maču kļuva A grupas spēle starp "Varavīksni" un "Grobiņu". Kad līdz otrā puslaika beigām bija atlikušas vēl septiņas minūtes, grobiņnieki nepilnas minūtes laikā guva divus vārtus un panāca neizšķirtu - 2:2.

Spēles turpinājumā "Grobiņa" izvirzījās vadībā ar 3:2, "Varavīksne" rezultātu izlīdzināja, bet 27 sekundes pirms mača beigām "Grobiņas" kapteinis Zigis Ostelis no asa leņķa guva komandai uzvaras vārtus - 4:3.

Par mača un A grupas dienas labāko spēlētāju atzina Z. Osteli.

Vēl A grupas spēlē "Liepājas papīrs" ar 4:1 uzvarēja "Tosmares kuģu būvētavu". Sākoties pēdējām divām minūtēm, kad rezultāts bija 2:1 par labu "Liepājas papīram", tosmarieši jau spēlēja bez vārtsarga un dabūja vēl divas bumbas savos vārtos.

Par mača labāko spēlētāju atzina "Liepājas papīra" vārtsargu Raimondu Riežnieku.