PAPILDINĀTS. Piektdien, 28. jūnijā, Grobiņas stadionā Lejaskurzemes novadu čempionāta minifutbolā pirmajā līgā "Grobiņa 1" uzvarēja "Grobiņu 2". Notika arī trīs spēles otrajā līgā, kuru laikā ar rupjībām izcēlās Grobiņas pagasta futbolists Sandis Mikjānis.

"Grobiņai 1" pirmajā puslaikā ļoti veiksmīgā situācijā ātri izdevās izvirzīties vadībā, taču spēles turpinājumā "Grobiņa 2" rezultātu izlīdzināja. Otrajā puslaikā "Grobiņa 1" izmantoja vēl divas savas iespējas un svinēja uzvaru ar 3:1.

Otrās līgas spēlē Bunka nospēlēja neizšķirti 2:2 ar Grobiņas pagastu, kas rezultātu izlīdzināja, spēlējot mazākumā. Otrajā puslaikā sarkano kartīti saņēma Grobiņas pagasta futbolists Sandis Mikjānis, kurš ar dūrēm sāka iekaustīt Bunkas futbolistu. Spēlētājs dūres turpināja vicināt arī pēc mača.

Čempionāta koordinators Andis Ādiņš norāda, ka pirmdien, 1. jūlijā, čempionāta tiesnešu komisija lems, kāds sods tiks piešķirts S. Mikjānim.

Spraigā cīņā aizritēja Bunkas un Rucavas spēle. Rucavas futbolisti pēc pirmā puslaika bija vadībā ar 1:0. Bunkas spēlētāji ar to nesamierinājās un mača pēdējā minūtē izrāva neizšķirtu -1:1.

Šīs kārtas noslēgumā Rucava spēlēja neizšķirti arī ar Gaviezi - 1:1.

Komentāri 33

Jaa

Ja nemāk spēlēt,Grobinjas pagasts lai nespeele...ne pa kjeksi saak kauties,baigie boxeri.
Izslēgt no turniira un lai speelee majaas un kaujas tur..shii jau nav vieniiga nesmukaa reize no vinju puses!!!

pirms 7 gadiem, 2013.06.28 23:19

...

nu nez.. visi komadu 100% neizslegs!! varbut pašu sandi uz dažam spelēm bet ne vairak!!

pirms 7 gadiem, 2013.06.28 23:30

tus

ble R tevi ble no dzives izslegt idioti tu jaa tu pa bumbu nemaki uzsist un futbols ir loti rupja spele

pirms 7 gadiem, 2013.06.29 00:14

tutuu

Gribētu zināt, kurš piemēram nebija rucavnieks. Nosauc konkrētus piemērus.

pirms 7 gadiem, 2013.06.30 15:56

DDDDD

Jaa tu gadijuma neesi no aizputes pagasta tas nideklis,ko ciravas turnira bikin pagrustijam:D

pirms 7 gadiem, 2013.06.29 10:24

verotajs

ja nemacetu pagasts spelet tad mazakuma rezultatu neizlidzinatu bunkai paveicas ka vel neizskirts!!!

pirms 7 gadiem, 2013.06.29 10:29

ansis

nav citu variantu kā tikai diskvalificēt šādu dūru vicinātāju

pirms 7 gadiem, 2013.06.29 11:45

Brrr..

ja komisija būs kompetenta tad sodīs ar bargu sodu un lidz turnira beigam.nakamreiz zinas ka ta nevar!!

pirms 7 gadiem, 2013.06.29 11:46

Ģirts

Manas domas. Viņam turnīrs ir beidzies un sodanaudu 5 ls par sarkano un + par pārējo. to jums lemt cik.. Jo pirmajās spēlēs arī viņi bija rupji.

pirms 7 gadiem, 2013.06.29 12:19

Ģirts

pirms 7 gadiem, 2013.06.29 12:21

os

diskābelis līdz turnīra beigām. par sitienu ar dūri pretiniekam nav citu variantu.

pirms 7 gadiem, 2013.06.29 16:32

tus

kapec tad buncinieks parsita uzaci S.Mikjanim tad jau vinam ar vajag sodu

pirms 7 gadiem, 2013.06.29 22:46

M

Tur jau āksti - bokseri pēc spēles bija divi Grobiņas pagasta spēlētāji... Abus vajag izraidīt no turnīra,
Ja ne visu "komandu"

pirms 7 gadiem, 2013.06.30 00:42

saw

ble ko jus varat *** pa to grobinjas pagastu zb ble laj ir tie bokseri un kada viniem vaina pats bija vainigs tas buncinieks grobinjas pagasts normali spele

pirms 7 gadiem, 2013.06.30 00:49

!!

un deļ kautiņiem visu turniru slegt ari vajag lai neviens nekaujas :D

pirms 7 gadiem, 2013.06.30 01:02

fgtrs

tieši tā, ja grib boksēties, lait taisa boksa turnīru, Pāvilostai nepasen basketbola komandā arī bija bokseri :D

pirms 7 gadiem, 2013.06.30 09:55

gols

Sportists tā rīkoties nedrīkšt,ja tiesnešu komisijas lēmums būs pārāk maigs,rupjības laukumā tikai ņemsies spēkā. Diskvalificēt uz šo sezonu.

pirms 7 gadiem, 2013.06.30 11:04

keda,

"goliņ" Tu mani sasmīdināji ! Jums tai ,kartē neesošajā novadā tie futenes mači ir augstā līmenī ! Vai Tu ,man nevari nosaukt tā tiesnešu komisijas priekšnieka uzvārdu, jo futbola federācijas mājas lapā ,nav atrodamas ziņas par to jūsējo tiesnešu kolēģiju - tāpat kā sportiskais Lejaskurzemes novads, nav atrodams Latvijas novada kartē?

pirms 7 gadiem, 2013.06.30 13:22