PAPILDINĀTS AR BILDĒM. "Grobiņas 1" futbolisti trešdien, 27. februārī, Grobiņas Sporta centrā Lejaskurzemes novadu čempionātā telpu futbolā otrajā apakšgrupā ar 4:2 (2:0) uzvarēja "Grobiņu 2".

"Grobiņas 1" labā katrs pa vieniem vārtiem guva Ariks Stankus, Gatis Simsons, Roberts Pirktiņš un Rinalds Stankus. Savukārt "Grobiņas 2" labā vārtus guva Jānis Jēkabsons un Emīls Ronis.

Pēc pirmā puslaika "Grobiņa 1" bija vadībā ar 2:0. Otrā puslaika sākumā "Grobiņa 2" vienus vārtus atguva, bet pēc tam nokļuva zaudētāju lomā ar 1:4. Pēc paņemtā pārtraukuma komandai sešas arpus minūtes pirms mača beigām vienus vārtus izdevās atgūt.

"Grobiņa 1" mačā svinēja uzvaru ar 4:2, nodrošinot sev pirmo vietu otrajā apakšgrupā.

Komentāri 12

speķis

domāju, ka pirms spēles un arī pēc spēles nekādi jautājumi par spēku samēriem neradās:)

pirms 7 gadiem, 2013.02.28 22:00

Vaiņodi jau nemaz nepiemin, kas ir pirmās grupas līderi :) Runā par Nīcu, kas šogad nekas nav...

pirms 7 gadiem, 2013.02.28 17:38

ociz

Un tikai otrajā aplī Grobiņa2 ir iespējas apliecināt sevi,līdz tam pārauk daudz slavinošu komentāru!Atkārtošos,Ne Jums ir spēka pārlēkt Grobiņai ne arī Nīcai,Priekulai un Medzei!Vēl ir arī Vaiņode!Spēle kopumā bija laba,kaut arī nevienu brīdi nelikās,ka var aizķerties...

pirms 7 gadiem, 2013.02.28 08:14

zico

Es tik nesaprotu tacu viss ir normali,abas Grobinas ir no grupas ara,un viss turpinas vel jau cempis nav gala,vel pa kurzemi japacinas,jo zaudet Grobinai1,tas nav nekas sausmigs,jaunajiem calisiem tadas speles nak tik pa labu.

pirms 7 gadiem, 2013.02.28 00:21

Grobiņa 2 pirmo gadu spele ar šādu sastāvu,vnk vēl nav saspēlējušies,bet Grobiņa1 jau cik gadu??? Daudzus! Es domaju kad tapēc Grobiņa2 tikai zaudēj :) Bet spele bija skatama :)

pirms 7 gadiem, 2013.02.28 00:11

123

Spele bija laba abu komandu izpildijuma.Uzskatu,ka tika zaudets nakamajiem čempioniem!

pirms 7 gadiem, 2013.02.27 23:39

ssssssssssssssssssssssssssssssss

mieriigi, bija laba speele

pirms 7 gadiem, 2013.02.27 23:30

333

tu ***..neviens jau neteica ka grobina 2 uzvarees grobinu1..taka aiztais muti..un pats labaak speelee nevis te gudri ***.miizal

pirms 7 gadiem, 2013.02.27 23:29

Kur tad Grobiņas 2 pašlavināsānās. Kā dabuja pa pakaļu tā mutes ciet !!!

pirms 7 gadiem, 2013.02.27 23:27