FOTO: Galda tenisa festivāls Liepājā pārsteidz ar milzīgu atsaucību

Ar necerēti lielu atsaucību Liepājas Olimpiskajā centrā tika aizvadīts Liepājas Kompleksās sporta skolas organizētais pirmais atklātais komandu festivāls galda tenisā.

Liepājas Olimpiskā centra lielajā arēnā uz daudziem galdiem kopumā piedalījās 39 komandas ne tikai no Latvijas, bet arī no Lietuvas. No kaimiņvalsts bija ieradušies spēcīgi galda tenisisti no Klaipēdas, Mažeiķiem, Akmenes, Utenas un Šilutes, stāsta festivāla organizatore Rasma Freiberga. Viņa tik lielu atsaucību nebija plānojusi, kopumā piedalījušies vairāk nekā 100 sportisti.

Elites līgā vīriešu konkurencē, par prieku visiem mājiniekiem, labākā izrādījās Liepājas Kompleksās sporta skolas komanda, kuras sastāvā spēlēja Māris Ķuda un Māris Freibergs. Otro vietu ieguva komanda, kurā spēlēja Gunārs Jēkabsons un Rolands Mera. Trešie bija vēl vieni Liepājas Kompleksās sporta skolas pārstāvji – skolas jaunais talants Eduards Spāģis kopā ar Uldi Kapelleru. Viņiem izdevās visus pārsteigt cīņā par trešo vietu, uzveicot spēcīgu Latvijas duetu.

Jaunietēm labākās bija Lietuvas izlases kandidātes. Otro vietu ieguva 12 gadus vecā liepājniece Lučija Dudkina, kura spēlēja kopā ar lietuvieti. Trešās bija Liepājas Kompleksās sporta skolas audzēknes Marija Fjodorova/Valērija Piļenko.
“Jauno talantu” grupā meitenēm pirmā vieta tika Rūtai Ruzaiķei, bet zēniem labākais izrādījās Kristians Jergins.

R. Freiberga norāda, ka jaunajiem galda tenisistiem, kuri bijuši vecumā no septiņiem līdz desmit gadiem, šī bijusi laba iespēja izjust lielu sacensību atmosfēru.

22. martā Liepājas Olimpiskajā centrā notiks Liepājas atklātais čempionāts galda tenisā.

Vairāk par galda tenisa festivālu var lasīt "Kursas Laika" 19. februāra numurā

Pievieno komentāru

Sports