FOTO: Finišē šautriņu mešanas turnīrs "Liepājas Dārts premjerlīga"

Par pirmā šautriņu mešanas turnīra “Liepājas Dārts premjerlīga” uzvarētāju kļuva Vaiņodes šautriņu metējs Kaspars Saulītis.

“Liepājas Dārts premjerlīgā” jau kārtu pirms turnīra beigām sev čempiona titulu nodrošināja Kaspars Saulītis, bet otro vietu rezervēja Andris Niedrītis. Trešdien, 19. augustā, Liepājas bārā “Loms” notika cīņa par pārējiem vietām. Svarīgs mačs bija arī Edgaram Dzērvem un Gunāram Rogam, kuriem savā starpā bija jācīnās par pirmo uzvaru premjerlīgā.

Pēdējā kārtā Kristaps Mickus ar 7:3 uzvarēja A. Niedrīti, bet pirmā uvara tika E. Dzērvem, kurš ar 7:4 pārspēja G. Rogu. Spraigi ritēja mačs, kurā cīnījās Romans Barkus un Ēriks Gertners. R. Barkus bija pārāks ar 7:5 un nodrošināja sev trešo vietu.  Līdz ar to pēdējā mačā Jānim Kupšim cīņā pret K. Saulīti zuda cerības tikt uz goda pjedestāla. Duelī ar 7:2 pārāks bija premjerlīgas čempions.

“Liepājas Dārts premjerlīga 2015” bija šautriņu mešanas sacensības, kurām kvalificējās ziemā notiekošās Liepājas dārts līgas turnīra labākie astoņi šautriņu metēji.

“Liepājas Dārts premjerlīgas” noslēgums

1.Kaspars Saulītis
Andris Niedrīte
Romans Barkus
Jānis Kupšis
Kristaps Mickus
Ēriks Gertners
Edgars Dzērve
Gunārs Roga

Vairāk par premjerlīgu un šautriņu mešanas kluba "Liepāja" jaunumiem lasiet "Kursas Laika" 21. augusta numurā!

Pievieno komentāru

Sports