FOTO: Elgars Jonass "Arēnas krosā" izcīna otro vietu "Nacionālajā" klasē

Pazīstamais igauņu braucējs Tanels Leoks "Arēnā Rīga" uzvarēja iekštelpu motokrosa sacensībās "Optibet Champions Race", triumfējot "Čempionu" klasē, bet "Nacionālajā" klasē viens no favorītiem bija kalvenieks Elgars Jonass.

Pašlaik 32 gadus vecais Leoks bija labākais prestižākajā "Čempionu" klasē. Sākotnēji viņš uzvarēja visos trijos pusfināla braucienos, bet pēc tam neatstāja konkurentiem lielas izredzes arī finālā, vēsta LETA.

Tikmēr otro vietu finālā ieguva cits igaunis Karels Kutsars, bet uz goda pjedestāla zemākā pakāpiena kāpa brits Edams Četfīlds. No Latvijas braucējiem "Čempionu" klasē finālā iekļuva vien Dāvis Līvs, kurš noslēgumā bija septītais.

Leoks savulaik uzvarēja pat trijos pasaules čempionāta etapos un guva piekto vietu sezonas kopvērtējumā.

Pēc trīs gadu pārtraukuma sacensībās piedalījās arī Lauris Freibergs, kurš pēc sacensībām komentēja, ka brauca pēc savām spējām un drosmes.

Savukārt "Nacionālajā" klasē, kas šajās sacensībās bija otra prestižākā, uzvarēja lietuvietis Nerimants Jucjus, kurš aiz sevis atstāja latviešus Elgaru Jonasu un Raineru Žuku.

Visbeidzot "Junioru" klasē, kur jaunie braucēji spēkojās ar 65 kubikcentimetru braucamajiem, uzvarēja krievs Jeļisejs Oreškins, kurš bija priekšā igaunim Josepam Parnam un latvietim Kārlim Albertam Reišulim. Piekto vietu ieguva L. Freiberga dēls Uldis Freibergs.

Sacensībās sportisti brauca pa īpaši izveidotu kompaktu un skatītājiem lieliski pārredzamu trasi. Trases izveidošanai tika izmantotas teju 5000 tonnas smilšu un māla.

Pievieno komentāru

Sports