FOTO: Durbes novada sekmīgais starts Latvijas Jaunatnes olimpiādē 5

Piedāvājam fotoieskatu Durbes novada jauno sportistu startos Latvijas Jaunatnes olimpiādes sacensībās galda tenisā un loka šaušanā.

Jau rakstīts, ka Durbes novads galda tenisa komandu sacensībās ieguva piekto vietu, bet loka šaušanā tika pie trim bronzas medaļām.

Bronzas medaļu loka šaušanā ieguva Kintija Laima Trinkūna un Arturs Bublauskis. Abi bronzas medaļu ieguva arī MIX komandu sacensībās.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Hārs

Oho, arī Durbes ĪSTAIS mērs tomēr gaismiņā ticis! Panākumu atslēga!

pirms 3 gadiem, 2017.07.12 23:47

Galda teniss

Cik liela konkurence bija galda tenisā, lai var saprast cik liela loma vietas izcīnīšanā ir nopelniem bagātajām trenerēm? Ir dzirdēts, ka esot ļoti profesionāla un augsta līmeņa attieksme, apsveru domu laist savu puiku pie kādas uz treniņiem. Lielā mamma noteikti ir bijusi LV čempione.

pirms 3 gadiem, 2017.07.12 23:54

padonieks

Nelaidi savu dizlo puiku uz treniņiem. Tas sporta veids ir traumatisks! Ar bumbiņu var trapït pa šmauli. Labāk lai mājās kruķï spineri.

pirms 3 gadiem, 2017.07.13 10:53

Durbenieks

Malači jaunieši un viņu treneri ! No mazās Durbes aizbrauc komanda galda tenisistu + 3 loka šāvēji, atved komanda diplomus un loka šāvēji 3 medaļas! (ar diplomiem apbalvoja tikai 4-6 vietu, vispār). Cik aizbrauca, tik ar izciliem sasniegumiem atgriezās. Ne tā ka lielās pilsētas, kur ap simtu dalībnieku aizved uz olimpiādi, 20 atbrauc ar medaļām un tad lielās. Ceru, ka DURBES DOME pratīsies un vismaz kādu papildu diplomu olimpiādes dalībniekiem un treneriem par novada goda iznešanu Latvijā piešķirs! Nebankrotētu jau arī ar kādu dāvaniņu, pašu jauniešiem, lai prieks censties! Citas pilsētas jau sveic savējos, LAIKS RĪKOTIES ARĪ DURBEI !

pirms 3 gadiem, 2017.07.14 11:28

Sports