FOTO: Daina Vanaga uzvar Uldiņkausa riču račā piektajā posmā un atgūst vadību kopvērtējumā 4

Ar vērgalnieces Dainas Vanagas uzvaru svētdien, 10. februārī, Liepājā noslēdzās Uldiņkausa riču račā 2012 piektais posms. D. Vanaga atguvusilīderpozīcijas arī turnīra kopvērtējumā.

D. Vanaga pusfinālu iesāka nepārāk veiksmīgi, taču beigās prata iekļūt finālā, kur tika svinēta uzvara. Otrā šajā posmā bija liepājniece Žanna Rudā, kurai tās bija pirmās sacensības šosezon.

Trešo vietu ieguva liepājnieks Denijs Brūveris, aiz sevis atstājot vērgalnieci Ivetu Vanagu, Baibu Luiku un Janu Egli (abas no Liepājas). Ar pēdējo vietu piektajā posmā bija jāsamierinās šī turnīra rīkotājam, portāla "Rekurzeme.lv" pārstāvim Uldim Dobelim.

Pēc pieciem posmiem kopvērtējumā ar 43 punktiem vadībā ir D. Vanaga, otrā ar 33 punktiem ir I. Vanaga, bet trešā ar 25 punktiem ir B. Luika. Tālāk seko D. Brūveris (21), U. Dobelis (19), liepājniece Zane Zālīte (17), J. Egle (16), liepājniece Inga Šablo (12), Ž. Rudā (10), ventspilniece Ane Sukure (10), liepājniece Sandra Jurberga (7) un liepājnieks Modris Paulauskis (2).

Kopumā čempionātā būs deviņi posmi.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

qwerty

Tās nav aktivitātes mūsdienās..
Zin, Uldiņ, es rīt organizēju cirka un monopola vakaru pie sevis mājās, domāju, ka tas ir sabiedrībai tik svarīgs pasākums, lai par to uzrakstītu portālā.
Pamosties vnr un sāc rakstīt kaut ko sakarīgu.

pirms 7 gadiem, 2013.03.11 10:32

mani, piemēram, interesē, lai gan turnīrā nepiedalos. prieks, ka aktivitātes mūsdienās nebeidzas vien ar basketbolu, futbolu vai hokeju.

pirms 7 gadiem, 2013.02.11 12:06

wowa

Varbūt labāk uzfotografē pilsētas čempi basketbolā un futbolā vai lejaskurzemes mačus nevis kaut kādas bērnu spēles...

pirms 7 gadiem, 2013.02.11 11:29

Sports