Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

FOTO: Bogdanovu ģimenei sportiska nedēļas nogale

2. jūnijā Salaspilī ceturto reizi notika Salaspils Ezerkauliņu pusmaratons, kur Bogdanovu ģimene no Aizputes novada piedalījāmies pirmo reizi. "Bija karsts, bet tas nebija šķērslis gandrīz 1000 skrējējiem sapulcēties šīm sacensībām. Viena no unikālajām parādībām šajās sacensībās bija tāda, ka liela daļa dalībnieku, apmēram puse, bija vietējie iedzīvotāji - salaspilieši," stāsta Iveta Bunce.

Viņa novēroja, ka piedalījās arī dauzi augstas klases sportisti, kas padarīja šīs sacensības grandiozākas. Sacensībās varēja piedalīties pusmaratonā - 21 km; Knauf 10 km skrējienā; 5 km skrējienā un Bērnu skrējienā.

Ingus šoreiz skrēja 10 km un veicās diezgan labi -  kopvērtējumā 17. vietā, bet savā grupā 2. vietā. 5 km distancē piedalījās Izabella un Viktorija. Šoreiz triumfēja Viktorija un ieguva 1.vietu gan sieviešu kopvērtējumā, gan savā grupā, atstādama aiz sevis Izabellu, kas palika 2.vietā. Bērnu skrējienā savā grupā 2.vietā bija Veronika, Aleksis savā grupā 3.vietā, bet Katrīna palika ārpus uzvarētāju trijnieka, un palika 4.vietā. Pārsteidzoši bija tas, ka pat Bērnu skrējienā bija apbalvošana, un balvas bija vērtīgas - Sportland dāvanu kartes.

Skrējiens Turlava ir kļuvis par Bogdanovu ģimenes tradīciju, tā piedalās tur jau katru gadu, 13 gadus pēc kārtas. Šogad skrējiens Turlava notika 17. reizi. "Protams, bijām nedaudz noguruši pēc vakardienas brauciena, bet ja notiek skrējiens tepat netālu, kāpēc gan ne?" saka I. Bunce.

Viktorija savā grupā palika 1.vietā, Izabella savā grupā arī 1.vietā, Ingus savā grupā 3.vietā. "Neizpalika arī bērnu skrējieni, kur visi mazie piedalījās, un skrēja arī mamma pati. Kā katru gadu, notika arī tautas skrējiens, kuriem ir dažādi  temati un tērpi.Šī gada tēma bija "Skrējiens pretī simtgadei" , kur visi kopā noskrējām. Pasākuma noslēgumā bija dažādas atrakcijas un koncerts," piebilda I. Bunce.

Pievieno komentāru

Sports