Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

FOTO: Bogdanovu ģimene izcīna augstas vietas "Stirnu buka" posmā Ogrē 5

Saulainajos Ogres Zilajos kalnos notika taku seriāla "Stirnu Buks" otrais posms, kur sapulcējās rekordliels skrējēju skaits. Sacensībās piedalījās arī Bogdanovu ģimene no Aizputes novada.

"Bija ļoti patriotiska, svinīga gaisotne, pēc 4. maija svētkiem. Katram dalībniekam, kas bija iepriekš laicīgi reģistrējies, bija personalizēts dalībnieka numurs, ar distanci, vecuma grupu, vārdu, uzvārdu, komandu un valsti uz numura, kas piešķīra tādu kā atsevišķu pieeju katram dalībniekam, kā arī iespēju iepazīt un uzrunāt dalībniekiem vienam otru. Mūsu ģimenei uz šīm sacensībām doties ir liels prieks, jo šajās sacensībās organizatori ir panākuši īpašu, latvisku auru, sajūtu, savā ziņā patriotismu, kas laikam arī pievelk daudz cilvēkus no visas Latvijas, rada kopīguma sajūtu, un vienojošais ir sports ar dažādiem tautiskiem pasākumiem un elementiem (medaļas, simboli, mūzika). Pats galvenais ir tas, ka katrs dalībnieks ir uzvarētājs, ir uzvarējis sevi, savu slinkumu, svu nenovīdību un skopumu," stāsta ģimenes mamma Iveta Bunce. Viņa piebilst, ka ģimene turpinās piedalīties arī nākamajos Stirnu Buka posmos visas sezonas garumā un baudīs Latvijas dabu.

Ogres Zilajos kalnos Veronika Bogdanova savā vecuma grupā, 10 gadi un jaunākas dalībnieces, palika trešajā vietā. Viktorija Bogdanova  grupā 12 gadi un jaunākas ieguva pirmo vietu. Izabella Bogdanova grupā 14 gadi un jaunākas ieguva pirmo vietu. Savukārt Ingus Bogdanovs savā vecuma grupā -18 gadi un jaunāki- bija otrajā vietā.

"Pavisam tikai Skolēnu čempionātā piedalījās 944 skolnieki, starts tika dots kopā ar Vāveres distances dalībniekiem, un Izabella un Viktorija uzvarēja Vāveres distances Sieviešu konkurences uzvarētāju Lauru Čakli", priecājas I. Bunce.

Savukārt vecākais dēls Valdis Bogdanovs noskrēja distanci Stirnu Buks, pievarot 21 kilometru krosu, un savā grupā izcīnīja otro vietu. Tikmēr Aleksis Bogdanovs grupā 10 gadi un jaunāki ierindojās desmitajā vietā.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Nūja

Jā, ŠalmJānim ir konkurence radusies uz slavināšanos, gaidam atbildes gājienu????

pirms 3 mēnešiem, 2018.05.12 21:48

Ha ha

Nu ja tev nebūtu tik ļenganas kājeles! Tad jau tevi arī paslavētam.

pirms 3 mēnešiem, 2018.05.13 12:37

Po

Ļengans tev ir biksēs, paslavēt un pašam slavināties ir starpība.

pirms 3 mēnešiem, 2018.05.13 14:08

sponger

Stirnu buks vai tad nav vairāk kā tautas, t.i., jebkura, arī nesportista, pasākums ar devīzi "ieskrien mežā"? Ar domu neiespringt uz rezultātiem.

pirms 3 mēnešiem, 2018.05.14 13:07

eee

Vai tad turu ta nenotiek Latvijas skolu taku skriešanas čempionats,un tur viss notiek par kopvertējuma čempioniem,galvenās balvas izcīņu.Un ja čempionāts tad uzrezultātu vel kā jaiesprings!

pirms 3 mēnešiem, 2018.05.14 13:35

Sports