Ar "Bārtas" uzvaru piektdien, 20. februārī, Grobiņas Sporta centrā noslēdzās Grobiņas novada čempionāts basketbolā. Pie sudraba medaļām tika "Kings", bet trešā palika "Grobiņa".

Bārtenieki finālā ar 51:47 uzvarēja "Kingu". Trīs minūtes pirms ceturtās ceturtdaļas beigām rezultāts uz tablo bija neizšķirts - 44:44, bet sakoties pēdējai minūtei - 47:47.

Spēlē par trešo vietu "Grobiņa" ar 74:67 pārspēja "Fēniksu".

Vairāk par Grobiņas novada čempionātu lasiet "Kursas Laika" 25. februāra numurā!

Komentāri 13

Zeltiņš

Kāpēc Bārtai LKČ neiet tik labi, turklāt vēl nesen tikai 5ci uz spēli aizbrauc, ja te skaidri redzams, ka spēlētāju netrūkst?

pirms 5 gadiem, 2015.02.21 09:08

atbilde

tāpēc, ka ne vienmēr visi var tikt, dažādu iemeslu dēļ!

pirms 5 gadiem, 2015.02.21 14:38

Zeltiņš

Dažādu iemeslu dēļ netiek vairāk kā puse?! Skumīgi, katrā gadījumā, jo ar 5iem uzvarēt diez vai kādu komandu var!

pirms 5 gadiem, 2015.02.21 16:42

atbilde x2

Nu ir ar 6 spēlētājiem vinnējuši...
kādam arī ir jāstrādā, jāmācās utt, bet laikam par to tu neaizdomājies!

pirms 5 gadiem, 2015.02.22 15:40

Zeltiņš

Pēc 19.00 kāds strādā? Skumji, jo naudiņu arī dienas gaišajā laikā var sapelnīt!
p.s. Ja komandu piesaka sacensībām, nav taču tā, ka uz dullo tas notiek!? Rēķinās, kas un kā, bet tos 10cilvēkus tomēr vajadzētu savākt, citādi tāds cirks.

pirms 5 gadiem, 2015.02.23 20:23

tam Zeltiņam

Tu,Zeltiņ,esi nejēga,bet izliecies par baigo speciālistu basketbolā. Un,starp citu,daudzi strādā arī pēc 19.00 ,strādā arī nakts maiņās,strādā arī citur ,ne tikai Grobiņas novadā vien Tā viš i!

pirms 5 gadiem, 2015.02.23 21:50

zelčam

Zeltiņ, tu tiešām esi nejēga, var just ka neesi par Bārtas uzvaru, jo labajā saskati tikai slikto. Atradis par ko piesieties!

pirms 5 gadiem, 2015.02.25 04:01

Zeltīņš

Nezinu ar kuru caurumu Tu jūti, bet principā runa gāja par komandas savākšanu uz spēlēm, bet tas tā, ja vēlies, vari pastāstīt arī ko sīkāk par to jušanu!? :D

pirms 5 gadiem, 2015.02.25 19:17

bārtenieks

Malači bārtenieki! Visiem novadā parādīja ,kā jāspēlē basketbols!Un tas viss bez kādām sporta būvēm.Steidzīgi Bārtā vajag sporta namu,lai pārējie brauc uz Bārtu pārējie pēc pieredzes!

pirms 5 gadiem, 2015.02.21 12:42

Grobiņa

Man šķiet, ka bez pamatskolas pagastā būs grūti kko tādu pavilkt!

pirms 5 gadiem, 2015.02.21 16:41

arī bārtenieks

Par to jau Grobiņas varenajiem pilnīgi vienalga.Pat sveikt čempionāta finālā neturēja par vajadzību ierasties!Bārtajau viņiem kā nasta.

pirms 5 gadiem, 2015.02.21 21:57