"Bandavas/Priekules"  futbolisti 29. decembrī Priekules daudzfunkcionālajā sporta hallē izcīnīja uzvaru 2017. gada pēdējā spēlē, Kurzemes telpu futbola līgā ar 10:5 uzvarot "TNSS/FK Laidzi".

Pats spēles sākums neliecināja, ka tiks gūti tik daudz vārti. Abas komandas un to vārtsargi darbojās pārliecinoši aizsardzībā. Rezultāts tika atklāts puslaika vidū, kad precīzs pēc standarta sitiena bija Niks Rubezis. Drīz viesi izlīdzināja rezultātu, bet pēdējā puslaika minūtē Ariks Stankus izvirzīja Bandavu/Priekuli" vadībā 2:1, vēsta "Bandava/Priekule".

Otrais puslaiks sākās ar viesu vārtu guvumu - 2:2, bet pēc minūtes sākās atkal uguņošana!!! Nils Sitenkovs guva divus vārtus pusminūtes laikā, Arnis Kvietkausks realizēja soda sitienu un maisam gals bija vaļā. Galarezultātā mājinieki guva uzvaru ar 10:5, kas "Bandavai/Priekulei" bija trešā uzvara trijās aizvadītajās spēlēs.

N. Sitenkovs mačā guva piecus vārtus, divas reizes izcēlās N. Rubezis, bet pa vieniem vārtiem katrs guva A. Kvietkausks, A. Stankus un Markuss Rihards Dzintars.

"Bandavai/Priekulei" nākamā spēle Kurzemes telpa futbola līgā būs 4. janvārī pulksten 20.45 Ventspilī pret "Ventspils augstskolu", kas arī cīnās bez zaudējumiem.