FOTO: Badmintons Liepājā uzņem arvien lielākus apgriezienus

Aptuveni pussimts dalībnieki no Latvijas un Lietuvas Liepājas 8. vidusskolas zālē noskaidroja labākos starptautiskā badmintona turnīrā “Liepājas cerība 2015”. Badmintons šobrīd Liepājā uzņem apgriezienus. Tas lieliski gan deldē liekos kilogramus gan noder redzes uzlabošanai. Turklāt nav tāds, kā bieži to spēlē pagalmos.

Uz starptautisko turnīru “Liepājas cerība 2015” 24. janvārī Liepājas 8. vidusskolas sporta zālē ierādās 51 sportists no Liepājas, Jelgavas, Rīgas un Lietuvas pilsētām: Kretingas, Klaipēdas, Viekšniai, Kelmes un Kauņas. Ļoti spēcīgā konkurencē sevi pierādīja arī Liepājas badmintonisti.

Vīriešu vienspēlēs sudraba medaļa tika Imantam Vīnkalnam, savukārt brronzas godalgu ieguva Gunārs Granovskis, dubultspēlēs abiem pārī bija trešā vieta, bet ceturtajā vietā ierindojās Jānim Jēkabsons/Aigars Brečs.

 Jauktajās dubultspēlēs Marina Varslavāne un Jānis Jēkabsons izcīnīja trešo vietu. Sieviešu dubultspēlēs M.Varslavāne pārī ar klaipēdieti bija ceturtās. Jauniešiem vienspēlēs zelta medaļu ieguva Gustavs Dāvids Brečs, sudraba godalga tika Pēterim Tauriņam. Abi jaunie Liepājas badmintona talanti pārī tika pie zelta medaļas dubultspēlēs. Trešā vieta zēnu dubultspēlēs bijaKārlim Tauriņam pārī ar Anriju Zaķi.

Vairāk par badmintonu Liepājā lasiet "Kursas Laika" 30. janvāra numurā!

Pievieno komentāru

Sports