FOTO: Autosportisti Vecpilī sarīko iespaidīgu izrādi

Sestdien, 5. augustā, Vecpils autotrasē Latvijas autokrosa čempionāta priekšpēdējā posmā sportisti skatītājiem nelika vilties, sagādājot ļoti spraigu izrādi finālos.

"B600" bagiju klasē finālā dažus metrus pirms finiša izstājās brauciena līderis džūkstenieks Jānis Baumanis, līdz ar to par uzvarētāju kļuva tukumnieks Kaspars Meņģelis. Vieta uz pjedestāla izpalika priekulniekam Edgaram Zīvertam, kuru finālā pievīla tehnika. Savukārt Renārs Vinokurovs visu dienu cīnījās ar tehniskām problēmām.

"1600" klases finālā elpu aizraujošu cīņu sagādāja biedrību "SK Vecpils" pārstāvošais Kaspars Silenieks un cēsinieks Rihards Dainis. Brauciena sākumā vadībā izvirzījās K. Silenieks, bet R. Dainis tomēr tika viņam garām. Apdzīšanas momentu izskatīja tiesneši un uzvaru piešķīra K. Sileniekam, R. Daini atstājot otrajā vietā. Tas cēsiniekam tomēr neliedza priekšlaikus kļūt par Latvijas čempionu.

Tikmēr "Open 4500" klasē Jānis Veģeris un Armands Plūme divatā sarūpēja šovu, par ko skatītāji bija stāvā sajūsmā.

"2000 Super" klasē triumfēja cēsinieks Ritvars Kārkliņš, "VAZ klasika" klasē uzvarēja Edijs Zimza (Valmiera), bet "Mini" bagiju klasē ātrākais bija Linards Jansons no Ventspils.

Plašāk lasiet "Kursas Laika" 10. augusta numurā!


Pievieno komentāru

Sports