FOTO: Ar aizraujošām cīņām Aizputē atklāj Latvijas motokrosa sezonu

Ar igauņu braucēja Gerta Krestinova uzvaru divu braucienu summā prestižajā "MX1" klasē svētdien, 26. aprīlī, Misiņkalna mototrasē Aizputē noslēdzās Latvijas 2015. gada motokrosa sezonas atklāšana - Latvijas čempionāta pirmais posms.

"MX1" klasē divu braucienu summā otrais bija Dāvis Ivanovs, bet trešo vietu ieguva Prīts Ratseps. Ceturto vietu ieguva lietuvietis Vitauts Bučas, bet piektais bija igaunis Indreks Megi. Viņš pamanījās arī uzvarēt "MX2" klasē. Igauņu braucējs pēc uzvaras "MX2" klases pirmajā braucienā atvilka elpu 39 minūtes un 26 sekundes un sēdās uz moča, lai dotos "MX1" cīņā.

"MX2" klasē divu braucienu summā otro vietu ieguva Dāvis Līvs, kurš uz šīs klases spēkratu bija pārsēdies komandas interesēs. 13. vieta šajā klasē tika kalveniekam Elgaram Jonasam, kurš pirmā brauciena pirmajā līkumā piedzīvoja kritienu un trasē devās pēdējais.

"MX2" klases pirmajā braucienā pēc lielā tramplīna smagu kritienu piedzīvoja igauņu braucējs Hendriks Talviku, kuram bija nepieciešama mediķu palīdzība.

"A30+" klasē aizputniekus iepriecināja vietējais braucējs Indars Brikmanis, kurš ieguva trešo vietu.

Latvijas motokrosa sezonas atklāšana Aizputē notika divu dienu garumā. Pirmās dienas rezultāti un otrās dienas rezultāti.

Vairāk par motokrosu Aizputē lasiet "Kursas Laika" 30. aprīļa numurā!

Pievieno komentāru

Sports