Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

FOTO: Apbalvo "Kurzemes ziemas kausa 2019" ātrākos autosportistus

Autosprinta seriāla "Kurzemes ziemas kauss 2019" noslēguma ballē 16. martā Saldū tika apbalvoti seriāla ātrākie sportisti.

"Kurzemes ziemas kauss 2019" notika no 2018. gada 9. decembra līdz 2019. gada 2. martam. No paredzētajiem sešiem posmiem viens nelabvēlīgu laika apstākļu dēļ diemžēl tika atcelts. Kausa ieskaite norisinājās piecos posmos, no kuriem kopvērtējumā tika ieskaitīti četri labākie posmi. Trīs posmi norisinājās Vaiņodes lidlaukā un divi Druvas lidlaukā, no kuriem viens bija nakts posms. Kausa izcīņa norisinājās vienpadsmit ieskaites klasēs, kopumā startēja simtu divdesmit septiņi dalībnieki, informē biedrība "EVE autosports".

FWD klasē startēja 41 dalībnieks un FWD/R klasē 27 dalībnieki. Kaspars Tiders no Tukuma (Honda Civic) izcīna pirmo vietu FWD un otro vietu FWD/R klasēs. Mārtiņš Roze no Plieņciema (VW Golf) savukārt iegūst pirmo vietu FWD/R un otro vietu FWD klasēs. Andris Neilands no Kuldīgas (Honda Civic) ierindojas trešajā vietā FWD klasē. FWD/R klasē trešajā vietā Gijs Gūža no Krogzemjiem (Opel Astra).

Kristaps Krobergs no Alsungas (BMW 320) starp 38 dalībniekiem izcīna pirmo vietu RWD klasē, Kristapam arī izcīnīta trešā vieta RWD/R klasē 25 dalībnieku konkurencē. Kristaps Vidiņš no Ēdoles (BMW 328) izcīna otrās vietas RWD un RWD/R klasēs. Dailis Jansons no Alsungas (BMW 320) izcīna pirmo vietu RWD/R klasē un trešo vietu RWD klasē.

Pārliecinošas uzvaras 4WD, 4WD/R un 4WD OPEN klasēs izcīna Gatis Bunclers no Ventspils (Mitsubishi EVO). Otrā vieta 4WD klasē, 25 dalībnieku konkurencē Uldim Karlovskim no Mērsraga (Subaru Imprez), Uldim arī otrās vietas 4WD/R un 4WD OPEN klasēs. 4WD klasē trešais Rūdolfs Grahoļskis, Rūdolfs arī starp 17 4WD/R klases un 14 4WD OPEN klases dalībniekiem ierindojas trešajās vietās.

HISTORIC klasē, Uldis Lasmanis no Saldus, ar kārtīgu historic auto izcīna pirmo vietu. Uldis Kurzemes ziemas kausā startēja ar ZAZ automašīnu. Otrajā vietā Viktors Bražis no Embūtes (VW Golf 1) un trešais Intars Peperis no Pūres (Audi).

2WD OPEN klasē startēja 37 dalībnieki, starp kuriem pirmais Mārtiņš Roze no Plieņciema (VW Golf), otrā vieta Kasparam Tideram no Tukuma (Honda Civic) un kā trešais uz goda pjedestāla Dailis Jansons no Alsungas (BMW 320).

Labākie JUNIORI Kurzemes ziemas kausā no Lietuvas, Liepājas un Alsungas. Pirmā vieta 7 dalībnieku konkurencē Irmantas Buivydas no Šauļiem (MG ZR), otrajā vietā Daniels Zauka no Liepājas (Renault Clio) un trešā vieta Martinam Jēkabsonam no Alsungas (BMW 328). Laureātu trīniekam ne mirkli neļāva atslābt Liepājnieki, brāļi Oskars Ernest Tenis un Kristaps Tenis, kuri startēja ar Mitsubshi Colt.

Kurzemes ziemas kauss 2019 ātrākā DĀMA ir Katrīna Ieva Gabaliņa, viņa, startējot visos posmos, ne tikai pārliecinoši uzvarēja, bet noteikti arī ieguva auto vadīšanas iemaņas, kuras nemāca nevienā autoskolā. Kopvērtējuma tabulā otrajā vietā Līga Artemenkova no Liepājas un trešā Sintija Dmitrijeva no Rīgas.


Pievieno komentāru

Sports