FOTO: Aizvadīts "Amber Puck Kids" U-10 turnīrs

Pagājušās nedēļas nogalē LOC Ledus hallē Liepājā aizvadīts „Amber Puck Kids” turnīrs U-10 grupas hokejistiem. Divu dienu laikā astoņas komandas no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas cīnījās par turnīra galveno balvu, bet līdzās tam – atrakcijas, veiklības sacensības un vecāku līdzpārdzīvojums.

Ar veiksmes vēlējumiem un simbolisko iemetienu sacensības atklāja turnīra patrons Mihails Vasiļonoks un Liepājas domes priekšsēdētāja vietnieks izglītības, kultūras un sporta jautājumos Atis Deksnis. Sacensībās spēcīgākie šoreiz bija BHC 37 (Rīga) jaunie hokejisti, otrajā vietā ierindojās HC Klaipeda, bet trešie – Liepājas SSS, informē HK „Liepāja/Optibet” preses sekretāre Simona Laiveniece.

Turnīra organizators Andrejs Žukovs atzīst: „Redzot, ar kādu atdevi U-10 hokejisti cīnījās uz ledus, var droši apgalvot – Latvijas hokejam ir nākotne!”

Nākošā hokeja turnīra „Amber Puck” kārta notiks no 25. līdz 27. augustam, un tajā sacentīsies vadošās Latvijas virslīgas komandas: HK „Liepāja Optibet”, HK „Kurbads”, HK „Mogo” un „HC „Wings” (Zviedrija).

Spēļu laiki:
25. augusts

16.00 HK „Kurbads” – HC „Wings”
19.30 HK „Liepāja Optibet” – HK „Mogo”

26. augusts
16.00 HK „Mogo” – HK „Kurbads”
19.30 HK „Liepāja Optibet” – HC „Wings”

27. augusts
13.00 HC „Wings” – HK „Mogo”
16.30 HK „Liepāja Optibet” – HK „Kurbads”
19.15 Apbalvošana

Vairāk info: www.amberway.lv.

Pievieno komentāru

Sports