FOTO: Aizvadīts "Amber Puck 2019" hokeja turnīrs U11 un U13 grupās

Aizvadītajā nedēļā, no 15. - 18. augustam, Liepājas olimpiskā centra ledus hallē tika aizvadīti Amber Puck 2019 hokeja turnīri divās vecuma grupās U13 un U11. Turnīrā piedalījās ne tikai komandas no Latvijas, bet arī Lietuvas.

15., 16. augustā turnīrā spēkojās U13 komandas. Astoņu komandu konkurencē par labākajiem tika atzīta komanda “Ogre Juniors”. Otro vietu ieņēma “Brocēnu NBJSS”, trešajā un ceturtajā vietā ierindojās viesu komandas no Lietuvas HC “Klaipeda”, ceturtajā vietā “SLRA”. Piektajā pozīcijā ierindojās “Liepājas SSS”, sestajā vietā HS “Mārupe”, savukārt septītajā vietā palika “BHC37” un tabulu noslēdza “Jūrmalas SS”, informē hokeja kluba "Liepāja" preses sekretāre Sanita Austere.

“Prieks redzēt, ka tik daudz jauniešiem interesē sports, un pirmkārt paldies Amber Puck rīkotājiem par šāda pasākuma organizēšanu, kurš tapis sadarbībā ar Liepājas Sporta spēļu skolu. Ņemot vērā, ka šis ir pirmsezonas turnīrs, tad šī ir laba iespēja treneriem novērtēt komandas gatavību sezonai, kā arī veikt pilneveidojumus, lai komandas sniegumu padarītu labāku,” tā par Amber Puck turnīru izteicās Liepājas Sporta spēļu skolas direktors Guntars Kikučs.

Savukārt, 17. un 18. augustā Amber Puck turnīrā spēkiem mērojā U11 grupas hokejisti. Arī šajā vecuma grupā savā starpā sacentās astoņas komandas. Godpilno pirmo vietu ieņēma viesi no Lietuvas HC “Klaipeda”, otrajā pozīcijā atstājot HK “Mogo”, trešo vietu ieņēma liepājnieki “Liepājas SSS”, ceturtajā vietā Lietuvas komanda “SLRA”, piekto vietu ieņēma “BHC37” un sesto pozīciju “Brocēnu NBJSS”, septītajā vietā palika “LRM Baltija” un tabulu noslēdza HS “Mārupe”.

“Šajās turnīra spēlēs galvenais nav uzvara, bet gan iespēja izvērtēt kā strādā komanda, lai gan nenoliegšu, ka ļoti priecājos par liepājnieku panākumiem U11 grupā ieņemot trešo vietu tabulā,” tā sacīja G. Kikučs, piebilstot, ka galvenais būt gataviem Latvijas čemponātam.

Tāpat Guntars Kikučs aicināja vecākus jau tagad rakstīt iesniegumus par savām atvasēm, lai tās varētu iekļaut kādā no Liepājas Sporta spēļu skolas sporta programmām, “Pieteikties sporta programmām mūsu skolā var jebkurā darba dienā, esam atvērti. Lai gan interešu izglītībā nodarbības vēl nenotiek, tas nenozīmē, ka nevar pieteikties, jo tiklīdz sāksies treniņi, mēs par tiem paziņosim vecākiem, kuru bērni jau būs pieteikti nodarbībām,” tā sacīja G. Kikučs.

Jau vēstīts, ka no 3. augusta līdz 1. septembrim Liepājas olimpiskā centra ledus hallē norisināsies vērienīgs hokeja turnīrs – Amper Puck 2019. Šajā turnīrā piedalīsies 812 sportisti 46 komandās no Latvijas, Lietuvas,Polijas, Baltkrievijas un Zviedrijas. Kopumā turnīrā 14 spēļu dienās tiks izspēlētas 83 spēles.

Nākamo Amber Puck 2019 posmu aizvadīs U15 grupa 21. - 22. augustā.

Atgādinām, ka visas Amber Puck 2019 spēles skatītājiem ir bez maksas.

Pievieno komentāru

Sports