Aizputes sieviešu volejbola komanda un "Aizputes" volejbolisti Aizputes novada sporta centrā piedzīvoja zaudējumu pret ASV latviešu izlasēm. Tās līdz pat Jāņiem Latvijā ciemojās uz draudzības spēlēm.

Aizputes meiteņu komanda ASV latviešu izlases dāmām piekāpās trīs setos ar 14:25, 16:25 un 7:25.

Latvijas Nacionālās līgas volejbolā čempioni “Aizputes” volejbolisti pret Amerikas latviešu izlasi pirmajā setā zaudēja ar 21:25, otrajā uzvarēja ar 25:21, bet trešajā bija pārāka ar 25:15. Ceturto setu pārliecinoši iesāka ciemiņi, kuri izvirzījās vadībā ar 11:2, setu uzvarot ar 25:12. Piektajā setā viss izšķīrās pašā galotnē. Viesi bija vadībā ar 13:10, aizputniekiem izdevās rezultātu izlīdzināt, bet beigās tomēr ar 15:13 pārāka bija ASV latviešu izlase.

ASV latviešu vīriešu izlasi vadīja Aldis Bērziņš. Viņš ir Olimpiskais čempions ASV komandas sastāvā XXIII Olimpiskajās spēlēs Losandželosā, ASV sieviešu izlases treneris Olimpiādē Atlantā 1996. gadā.

Vairāk lasiet "Kursas Laika" 25. jūnija numurā!