FOTO: "Aizputes" volejbolisti kļūst par Lejaskurzemes novadu čempioniem 1

Pirmdienas, 20. marta, vakarā Grobiņas Sporta centrā par Lejaskurzemes novadu čempioniem volejbolā tika kronēti "Aizputes" volejbolisti.

"Aizputes" volejbolisti cīņā par zelta medaļām ar 3:1 uzvarēja "Grobiņu", pretiniekam atstājot sudraba godalgas. Grobiņnieki pirmajā setā uzņēmās vadības grožus, bet setu ar 25:18 uzvarēja aizputnieki. Otrajā setā mājiniekiem mača galotnē izdevās rezultātu izlīdzināt 22:22, bet tomēr pārāki ar 25:23 bija aizputnieki.

Trešo setu pārliecinoši iesāka "Grobiņas" volejbolisti, izvirzoties vadībā ar 11:5 un turpinot palielināt pārsvaru pēc "Aizputes" paņemtā minūtes pārtraukuma. "Grobiņa" trešo setu uzvarēja ar 25:18. Ceturtais sets sākumā ritēja punkts punktā, bet beigās ar 25:14 pārāki bija "Aizputes" volejbolisti.

Bronzas medaļas ieguva "Dunalka", kura pēdējā spēlē, kas vienībai vairs neko neizšķīra ar 1:3 (18:25; 25:19; 9:25; 19:25) zaudēja "Nīcai". Pērnie čempioni nīcenieki līdz ar to ierindojās ceturtajā vietā. Piekto vietu izcīnīja "LSSS", sestie bija Aizputes jaunieši, aiz sevis atstājot "Durbi", "Veterānus" un "Grobiņas pagastu".

Plašāk par čempionātu lasiet "Kursas Laikā"!

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Sports