Aizputes novada skrējēji kuplā skaitā bija devušies uz skriešanas seriāla "Skrien Latvija" otro posmu - Biķernieku pusmaratonu. Tajā tika izcīnītas godalgotas vietas.

Ar ļoti siltu laiku aprīļa beigās tika aizvadīts Skrien Latvija 2. posms Biķernieku pusmaratons, kurš pulcēja 2015 skrējējus. Sacensībās, kā jau ierasts dalību ņēma visu vecumu skrējēji, sākot no   pavisam maziņiem , beidzot  ar  kungiem un dāmām sirmām galvām, jo katrs varēja izvēlēties sev piemērotākā garuma distanci.

No Aizputes novada bērnu skrējienā veiksmīgi startēja Ieva Pūpola, kura izcīnīja 5. vietu, kā arī Madara Pūpola, Nadīna Ķemere un Marats Nadjaks. Katrs mazais skrējējs finišā tika pie medaļas un dāvanu maisiņa spēku atjaunošanai, informē Aizputes novada skrējēju koordinatore Maija Pūpola.

5,5 km garo apli, kurš vijās pa Biķernieku auto trasi un ir ļoti grūts, jo sportistiem ik pa brīdim jāpārvar dažāda augstuma kalniņi , veiksmīgi pieveica Artūrs Medveds, kurš trasē pavadīja 17:26 un izcīnīja 1. vietu, ātrs skrējiens padevās arī Marekam Ņikiforovam un Madaram Pūpolam, kuri distanci veica 21: 10 un 21:37 minūtēs un ierindojās attiecīgi 5. un 7. vietā. Karstums un kalniņi netraucēja arī Edijam Dreimanim un Jānim Zaicevam tikt galā ar grūto trasi, zēni to izdarīja veiksmīgi.

Arī meitenes Alīna Kuzņecova, Marta Bādere un Madara Alecka veiksmīgi noskrēja 5,5 km distanci un izcīnīja , attiecīgi 6.,8. un 9. Vietu.

11 km distancē devās Iveta Pūpola, Krista Kuzņecova un Dāvids Radžabovs. Iveta distanci veica 45:04 minūtēs un izcīnīja 2. vietu S30 grupā, Krista trasē pavadīja 51:19 minūtes un ierindojās 3. vietā starp sava vecuma jaunietēm, bet Dāvids uzrādīja rezultātu 1h07,21un grupā pie krietni par sevi vecākiem jauniešiem ierindojās 28. vietā.
Pusmaratonu veica Maija Pūpola, Alla Radžabova Cinovska un Rainers Meiers. Maija distanci veica 1h 42:05, Alla 1h 52:21 un izcīnīja attiecīgi 2. un 8. vietu S40 grupā, bet Rainers trasē pavadīja 1h46:46 un izcīnīja 21. vietu V50 grupā.

Nākamais "Skrien Latvija" posms notiks 14. jūnijā Ventspilī.