Aizputē un Kalvenes pagastā pagājušās nedēļas nogalē sarežģītās trasēs pirmo reizi aizvadīts Latvijas čempionāts orientēšanās sporta sprinta un garajā distancē. Tajā pie labiem rezultātiem tika arī Aizputes un Medzes orientieristi.

Sacensību pirmajā dienā 10. maijā Latvijas čempioni tika noskaidroti sprinta distancē. Sacensības pirmo reizi notika Aizputē. Sprinta distance vijās gar Tebras krastiem un pa Aizputes vecpilsētu.

Dienu vēlāk Kalvenes pagastā, Sepenes ezera apkārtnē, veiktā garā distance nav bijusi vieglāka.

Ļoti veiksmīgs Latvijas čempionāts savās mājās bija aizputniecei Līgai Virbulei, kura abās distancēs izcīnīja zelta medaļas.

Medzenieks Jānis Bethers sprinta distancē “V21A” vecuma grupā ieguva trešo vietu. Abās distancēs par Latvijas čempioni kļuva Medzes orientieriste Māra Plaude. Sprinta distancē “S50” vecuma grupā trešo vietu izcīnīja Mudīte Šteina.