"Aizputes" volejbolisti Latvijas Nacionālās līgas volejbolā ceturtdaļfināla sērijā līdz divām uzvarām izvirzījušies vadībā ar 1:0 pret Rīgas komandu "RTU", ceturtdienas, 13. marta, vakarā savā laukumā pirmajā spēlē uzvarot ar 3:1.

Pirmajā setā vadības grožus uzņēmās "RTU" volejbolisti, bet seta izskaņu labāk aizvadīja aizputnieki, uzvarot ar 25:22.

Otrajā setā "Aizpute" svinēja uzvaru ar 25:15.

"RTU" volejbolisti nebija noskaņoti ceturtdaļfināla sēriju uzsākt ar zaudējumu trīs setos, tāpēc trešajā setā uzvarēja ar 25:19.

Ceturtajā setā rīdzinieki izvirzījās vadībā ar 7:3, bet mājnieki panāca neizšķirtu 8:8. Pēc tam "Aizpute" jau bija vadībā ar 17:14, bet "RTU" atspēlējās un izvirzījās priekšā ar 18:17. Tajā brīdī milzīgu atbalstu mājiniekiem sagādāja skatītāji, volejbolisti saspringtā ceturtā seta izskaņā uzvarēja ar 25:22, spēlē svinot uzvaru ar 3:1.

Latvijas Nacionālās līgas volejbolā ceturtdaļfināla sērija ilgs līdz kādas komandas divām uzvarām. Otrā spēle notiks sestdien pulksten 14 “Latvenergo” sporta zālē Rīgā, informē Aizputes novada sporta centra direktors Indulis Laškovs. Ja būs nepieciešama arī trešā spēle, tad tā svētdien pulksten 13 notiks Aizputē.