Liepājas futbola komanda "1625 Liepāja" sestdien, 19. aprīlī Liepājas stadiona "Daugava" rezerves laukumā "Syform" Latvijas futbola čempionāta pirmajā līgā ar 6:0 (3:0) sagrāva komandu "Preiļu BJSS". Četrus vārtus mājinieku labā guva Jevgeņijs Golovins.

"1625 Liepāja" vienību pirmajā puslaikā vadībā izvirzīja Nauris Dobelis, bet pēc tam divus vārtus pēc kārtas guva Jevgeņijs Golovins. Pēc pirmā puslaika mājinieki bija vadībnā ar 3:0.

Otrajā puslaikā ceturtos vārtus "1625 Liepāja" vienības labā guva itālis Fabio Posaņjo. Mača izskaņā J. Golovins realizēja 11 metru soda sitienu, bet pēc tam ceturto reizi precīzs bija mača kompensācijas laikā.

"1625 Liepāja" izcīnīja šosezon pārliecinošāko uzvaru - 6:0.

Liepājnieki pirmajās trīs spēlēs guvuši tikai uzvaras. Pirmajā kārtā tika uzvarēta komanda "Tukums 2000 TSS" (2:1), bet otrajā JFK "Saldus" (1:0).

Nākamā spēle "1625 Liepāja" vienībai būs sestdien, 26. aprīlī, izbraukumā ar "Jēkabpili/JSC". Mājās nākamo spēli komanda aizvadīs 1. maijā pulksten 15 ar komandu "Pļaviņas DM".