Folkreisa un autokrosa pirmais posms Vecpilī oficiāli pārcelts

Pirmais Folkreisa Ziemas kausa un Krosa komisijas autokrosa kausa posms, kas bija paredzēts 18. janvārī, oficiāli pārcelts uz nenoteiktu laiku, vēsta "Autocross.lv".

Ziemas neesamība likusi rīkotājiem jau laicīgi pieņemt šādu lēmumu. Trases saimnieks Kaspars Džeriņš skaidro: “Nemānīsim ne sevi, ne sportistus, ne skatītājus – 18. janvārī ziemas nebūs, tāpēc jau laicīgi informējam, ka sacensības pārceļam. Esam gatavi izskatīt iespēju posmu aizvadīt tad, kad ziema būs. Vērosim, kāda būs situācija ar citiem posmiem un vietu kalendārā, liekas, ka ziema būs tik īsa, ka visiem rīkotājiem var nepietikt.”

“Trasē šobrīd valda dubļi, kas izslēdz jebkādu aktivitāšu norisi, turklāt laika prognozes nesola ne mazākās ziemas pazīmes ne līdz 18. janvārim, ne pat līdz mēneša beigām. Līdz ar to lēmums pašsaprotams.”

Uz komentāru, ka šobrīd jāuzmana, lai nepiederošas personas līdz salam neizbraukā trasi un neiedzen risas, Džeriņš atjoko: “Mums nav jāuzmana. Dubļi ir tādi, ka izbraukātāji nāks pēc traktora. Tad arī tā saruna notiks…”

Pievieno komentāru

Sports