FMX Latvijas Grand Prix turpina atbalstīt studentus

Motofrīstaila Pasaules čempionāta Latvijas Grand Prix organizatori sadarbībā ar atbalstītājiem jau ceturto gadu pēc kārtas sveic studentus ar jaunā mācību gada sākumu, dodot iespēju Latvijas augstskolu studentiem iegādāties biļetes uz gada ekstrēmāko sporta pasākumu – FMX Latvijas Grand Prix 2013, kas notiks 26. oktobrī Arēnā Rīga, par 15% lētāk.

Arēnu Rīga 26. oktobrī jau septīto gadu pēc kārtas piepildīs motociklu motoru rūkoņa, nerimstošas skatītāju ovācijas un nepārspējami adrenalīna plūdi. FMX Pasaules čempionāta astotajā posmā Latvijas Grand Prix ir gaidāmas ļoti sīvas cīņas gan par līdera pozīcijām čempionāta kopvērtējumā, gan uzvaru sportistu vidū tik iemīļotajā Latvijas Grand Prix, informē Ģirts Avotiņš, FMX Latvijas Grand Prix preses sekretārs.

Ņemot vērā, ka Latvijas studenti ir vieni no labākajiem un aizrautīgākajiem studentiem pasaulē, čempionāta organizatori aicina ar atvieglotiem noteikumiem pievienoties pasaulē labāko motofrīstaila līdzjutēju pulkam. Līdz ar to Studentu Paradīzes ietvaros ar Red Bull atbalstu visiem studentiem ir iespēja no 27. septembra līdz 4. oktobrim Biļešu Serviss tirdzniecības vietās, uzrādot derīgu studenta apliecību, iegādāties biļetes uz šīm neaizmirstamajām sacensībām. FMX Latvijas Grand Prix organizatori gan atgādina, ka šādu atlaidi nav iespējams saņemt, iegādājoties biļetes internetā.

Latvijas Grand Prix 2013. gada 26. oktobrī, pulksten 19:00 Arēnā Rīgā notiks, pateicoties Rīgas Domes, LDZ Infrastruktūra, Felix Holding, Witraktor un Red Bull atbalstam. Plašāku informāciju par FMX Latvijas Grand Prix iespējams atrast www.fmxlatvia.lv, kā arī www.nightofthejumps.com

Biļetes uz 2013. gada motofrīstaila Pasaules čempionāta Latvijas Grand Prix iespējams iegādāties Biļešu Serviss tirdzniecības vietās un www.bilesuserviss.lv

Pievieno komentāru

Sports