"Leģions/Grobiņas SC" turnīra "Latvian Open 2021" pirmajā spēlē sarūgtina "Ogres Vilkus"

"Leģiona/Grobiņas SC" florbolisti piektdienas, 20. augusta, vakarā Vidzemes Olimpiskajā centrā Valmierā pirmssezonas florbola turnīra "Latvian Open 2021" pirmajā spēlē pēdējās sekundēs izrāva neizšķirtu pret "Ogres Vilkiem". 

Pirmajā periodā pirmie vadībā izvirzījās "Ogres Vilki", bet trīs minūtes vēlāk Toms Jānis Dzērve pēc Aivara Dēvica piespēles rezultātu izlīdzināja - 1:1. 

Otrajā periodā atkal "Ogres Vilki" ieguva vadību, bet astoņas sekundes pirms mača beigām, spēlējot vairākumā, A. Dēvics pēc Uģa Savicka piespēles panāca neizšķirtu - 2:2.

Grobiņniekiem nākamā spēle būs sestdien pulksten 10 pret "Saulkalni", pulksten 15 būs mačs pret "Rēzeknes BJSS", bet pulksten 18 pret "Coyote".

No 20. līdz 22. augustam Valmierā, Vidzemes Olimpiskajā centrā, un Kocēnu sporta namā 15. reizi norisinās tradicionālais pirmssezonas florbola turnīrs "Latvian Open", kas šoreiz pulcē 22 komandas.

Vīriešu Elites grupā dalību pieteikušas četras vienības - "Bauska", " FBK Valmiera ", "FBK SĀC" un "Rubene".

Sieviešu grupā sacenšas piecas komandas - "Rubene", "FK Ķekava", "FK NND/RJTC", "Lekrings" un "Ķekavas Bulldogs/NND".

Vīriešu grupā startē 13 komandas, kuras sadalītas trīs apakšgrupās. A grupā iekļautas "FK Metēji/Ogre", "Ķekavas Bulldogs", "FK Tērvete" un "Rubene-1", B grupā iedalītas "NND", "FK Madona", "FK JeNo" un "FK Vārme", bet C grupā "Rēzeknes BJSS", "FK Saulkalne", "SK Coyote", "Leģions/Grobiņas SC" un "Ogres Vilki".

Visās apakšgrupās vispirms tiks izspēlēts viena apļa turnīrs, bet godalgoto vietu ieguvēji noskaidrosies izslēgšanas spēlēs.

"Latvian Open 2021" ir iekļauts Starptautiskās Florbola Federācijas (IFF) vasaras elites turnīru sarakstā, kā arī sacensības ir saskaņotas ar Latvijas Sporta fedrāciju padomi (LSFP) un iekļautas atļauto starptautisko sporta sacensību sarakstā.

Turnīru organizē biedrība "Latvijas Florbola savienība" un biedrība "Florbola centrs" sadarbībā ar Valmieras novada pašvaldību un Vidzemes Olimpisko centru.

Pievieno komentāru

Florbols