"Leģiona/Grobiņas SC" florbolisti trešdien, 6. februārī, Liepājas Olimpiskā centra manēžā Latvijas florbola čempionāta pirmās līgas regulārās sezonas pēdējā spēlē ar 4:5 (1:2; 2:1; 1:1; 0:1) zaudēja "Kuršiem 2".

"Kuršus 2" pirmā perioda vidū vadībā izvirzīja Sandis Lēvalds, bet sešas minūtes vēlāk pārsvaru dubultoja Mārtiņš Puķīte - 2:0. Trīs minūtes pirms pirmā perioda beigām grobiņniekiem vienus vārtus atguva Jānis Zukulis.

Otrā perioda pirmajā minūtē Edgars Freimanis liepājniekiem atjaunoja divu vārtu pārsvaru - 3:1. Perioda vidū grobiņniekiem 13 sekunžu laikā izdevās rezultātu izlīdzināt - 3:3. kad precīzi bija Mārtiņš Ģelžins un Kaspars Kalns.

Trešajā periodā abas komandas apmainījās ar vārtu guvumiem. Mājiniekiem savus otros vārtus guva S. Lēvalds, bet "Leģionam/Grobiņas SC" izcēlās Kārlis Pupils - 4:4.

Pagarinājumā "Kuršiem 2" uzvaras vārtus guva Ralfs Polis.

"Leģionam/Grobiņas SC", lai iekļūtu play-off, šī spēle bija jāuzvar un pēc tam jācer, ka jelgavnieki pārspētu "Ķekavas Bulldogu".