Florbola vakars Liepājas Olimpiskajā centrā

Šo sestdien, 9. novembrī, Liepājas Olimpiskajā centrā pēc ilgāka pārtraukuma tiks aizvadītas kārtējās spēles florbola laukumos. Pulksten 17:30 „Kuršu” pirmā komanda centīsies izcīnīt uzvaru pret „Pārgauja” komandu, bet pulksten 20:30 pirmās līgas čempionātā „Kurši 2” centīsies tikt pie uzvaras pret SK „Babīte” vienību.

Kā pirmie sestdien laukumā dosies „lielie” Kurši, kuri šoreiz savu skatītāju priekšā uzņems SK „Pārgauja” florbolistus. Sezonas sākumu krietni vien veiksmīgāk ir iesākuši liepājnieki, kuri pirmajās astoņās spēlēs ir izcīnījuši 14 punktus, turnīra tabulā atrodoties dalītajā 6.-7.pozīcijā. Savukārt „Pārgaujas” komanda 10 spēlēs ir spējusi izcīnīt tikai divus panākumus, kopvērtējumā 14 vienību konkurencē ieņemot 11. pozīciju, informē Mārtiņš Kozlovskis, LOC sporta projektu vadītājs.

Lai veiksmīgi turpinātu šo sezonas sākumu liepājnieki ir apņēmības pilni cīnīties tikai un vienīgi par uzvaru. Pēdējās spēlēs florbola apmeklētība Liepājā ir strauji augusi un ir pamats cerēt, ka pilnas tribīnes būs vērojamas arī sestdienas vakarā pulksten 17:30.

Uzreiz pēc virslīgas spēles, laukumā dosies vīriešu 1.līgas komandas – FK „Kurši 2” un SK „Babīte”. Pirmajās septiņās sezonas spēlēs abu komandu bilance ir bijusi ļoti līdzīga. Liepājnieki tieši ar “Babītes” florbolistiem septiņās spēlēs ir tikuši pie septiņiem punktiem, tādējādi turnīra tabulā atrodoties dalītajā 5.-6.pozīcijā. Līdz ar to šī cīņa solās būt ļoti spraiga un saspringta, tāpēc skatītāji tiek laipni aicināti uzkavēties Olimpiskajā centrā arī uz šo spēli, kura sāksies pulksten 20:30. Ieeja ir bezmaksas.

Florbola spēļu kalendārs (9.novembris):
17:30        Virslīga vīriešiem    FK “Kurši” – “Pārgauja”
20:30        1.līga vīriešiem    FK “Kurši 2” – SK “Babīte”.

Pievieno komentāru

Sports