Flaksis uzvar SEB MTB maratona Cēsu posmā

Andžs Flaksis no "Rietumu-Delfin" komandas svētdien uzvarēja Latvijas lielākā riteņbraukšanas sacensību seriāla SEB MTB maratona sezonas sestajā posmā, kas risinājās Cēsīs.

"Skandi motors" sporta distancē 56 kilometrus Flaksis pievarēja stundā 50 minūtēs un 51 sekundē, par 41 sekundi apsteidzot savu komandas biedru Kristu Neilandu. Savukārt trešais ātrākais bija Ivars Prokofjevs no "Trek" komandas.

Flaksim tā šīs sezonas posmos ir otrā uzvara. Divās sacīkstēs uzvarējis arī igaunis Pēters Prūss, bet pa vienam panākumam ir Neilandam un Dmitrijam Sorokinam.

Distances kopvērtējuma vadībā pēc sešiem posmiem atrodas Flaksis un Neilands, kuriem seko Mārtiņš Blūms no ZZK. Komandu vērtējumā pārliecinoši līderi ir "Rietumu-Delfin" sportisti.

Sieviešu konkurencē uzvaras laurus plūca Kristīne Jaunslaviete no "ebike Machine" komandas, kura par 35 sekundēm apsteidza Grēti Steinburgu no Igaunijas. Tieši igauniete ir kopvērtējuma līdere, tajā apsteidzot Jaunslavieti un Ievu Strēli.

Tikmēr vairāk kā 40 kilometrus garajā "Virši-A" distancē uzvarēja Jānis Ozols no "Veloserviss" komandas, kurš apsteidza Nauri Zviedri un Andri Ponomarenko. Arī kopvērtējumā līderis ir Ozols, kurš tajā apsteidz Jāni Bērziņu no "Trek" komandas.

Pēc sacīkstēm Cēsīs maratona sezona noslēgsies 28.septembrī Tukumā.

Pievieno komentāru

Sports