Flaksis saglabā kopvērtējuma astoto vietu pirms "Tour de Beauce" velobrauciena noslēdzošā etapa

Latvijas riteņbraucējs Andžs Flaksis no "Holowesko-Citadel" komandas sestdien saglabāja kopvērtējuma astoto vietu pirms Kanādā notiekošā "Tour de Beauce" velobraucienā (UCI kat.2.2) noslēdzošā etapa.

Sestdien sportisti veica 70 kilometru kritērija braucienu Kvebekas pilsētā, uzvaru svinot amerikānim Īanam Gerisonam ("Axeon Hagens Berman"), bet Flaksis finišēja grupā, kas zaudēja 18 sekundes, ierindojoties 19.pozīcijā, raksta LETA.

Kopvērtējumā situācija nemainījās. Pirms svētdien gaidāmā pēdējā etapa līderis ir kanādietis Aleksandrs Kovens, kuram Flaksis zaudē divas minūtes un 13 sekundes, ieņemot astoto pozīciju. Zīmīgi, ka Kovens vadību saglabāja, kaut sacīkšu sākumā ietriecās barjerās un piedzīvoja tehniskas problēmas ar velosipēdu.

Flaksis ASV kontinentālo komandu pārstāv jau trešo sezonu. Pērn riteņbraucējs piedalījās arī pasaules čempionāta grupas braucienā, tomēr Kataras svelmē nesasniedza finišu, bet citās sacensībās viņš 2016.gadā uz goda pjedestāla kāpa trīs reizes.

Pirms trīs gadiem šajā velobraucienā uzvarēja Toms Skujiņš, kurš tad pārstāvēja to pašu komandu, ko tagad Flaksis, bet tās nosaukums bija "Hincapie Racing". Savukārt 2015.gadā Skujiņš palika otrais, kad viens no viņa palīgiem ASV komandā bija tieši Flaksis.


Pievieno komentāru

Sports