Flaksis Latvijas izlasē turpinās darbu galvenā trenera amatā

Toms Flaksis arī turpmāk vadīs Latvijas šosejas riteņbraukšanas izlasi, pirmdien ziņo Latvijas Riteņbraukšanas federācija (LRF).

LRF ziņo, ka aizvadītajā padomes sēdē apstiprināti Latvijas šosejas riteņbraukšanas izlašu treneri.

Latvijas šosejas riteņbraukšanas izlašu galveno treneru kandidatūras ik starpsezonu izskata un LRF padomei izvirza Treneru padome. Galveno treneru uzdevums ir izstrādāt atlases kritērijus sportistu iekļaušanai Latvijas izlases sastāvā dalībai pasaules un Eiropas čempionātiem, kā arī citām starptautiskajām sacensībām.

Vienlaikus, treneru uzdevums ir sekot sportistu gaitām visas sezonas garumā, strādāt pie starptautiskā kalendāra sastādīšanas, kā arī vadīt sportistus sacensībās.

Par Latvijas elites un U-23 šosejas riteņbraukšanas vīriešu izlašu galveno treneri atkārtoti apstiprināts Flaksis. Ikdienā speciālists strādā Igaunijas komandā "Ampler Development", esot tās galvenais treneris. Šīs komandas sastāvā ir arī divi Latvijas U-23 izlases sportisti - Pauls Rubenis un Kristers Ansons. Vienlaikus, Flaksis ir arī elites izlases sportista Krista Neilanda, kā arī vairāku citu elites izlases kandidātu treneris.

Par Latvijas junioru puiši izlases galveno treneri apstiprināts Viesturs Lukševics. Viņš ikdienā strādā Kuldīgas novada sporta skolā. Aizvadītās sezonas izskaņā Lukševics noslēdza profesionālo sportista karjeru un uzsācis studijas, lai varētu trenēt jaunos sportistus. Lukševicam darbā ar junioriem palīdzēs - Gatis Smukulis, Mārtiņš Trautmanis un Armands Bēcis.

Latvijas jauniešu šosejas riteņbraukšanas izlasi šajā gadā trenēs Jānis Veide. Pieredzējušais speciālists strādā ar Latvijas talantīgajiem sportistiem Murjāņu sporta ģimnāzijā.

Tikmēr visa vecuma Latvijas meiteņu un sieviešu izlases arī turpmāk vadīs Raivis Belohvoščiks, kurš sekmējis Lijas Laizānes un Līnas Svarinskas nokļūšanu Starptautiskās Riteņbraukšanas savienības (UCI) līmeņa sieviešu komandās. Iepriekšējos gadus Belohvoščiks ar lielu entuziasmu devis iespēju meitenēm sevi apliecināt starptautiskā līmeņa sacensībās.


Pievieno komentāru

Sports