Flaksis ārpus pirmā simta Jūtas velobrauciena ceturtajā posmā

Latvijas riteņbraucējs Andžs Flaksis no "Holowesko-Citadel" komandas ceturtdien ieņēma 109.vietu Jūtas daudzdienu velobrauciena (UCI 2.HC) ceturtajā posmā.

Uzvaru izcīnīja latvieša komandas biedrs Džons Mērfijs, kurš bija ātrākais spurtā un 201,1 kilometru garās distances finiša līniju šķērsoja pēc trasē pavadītām četrām stundām 22 minūtēm un 23 sekundēm, raksta LETA.

Otrais bija "Elevate - KHS" vienību pārstāvošais meksikānis Hosē Alfredo Rodrigess, bet uz goda pjedestāla trešā pakāpiena kāpa igaunis Mihkels Reims, kurš ir latvieša Kristera Neilanda komandas biedrs "Israel Cycling Academy" vienībā.

Tikmēr Flaksis uzvarētājam zaudēja 26 sekundes, latvietim finišējot 109.vietā.

Kopvērtējumā līderpozīciju saglabā iepriekšējā posma uzvarētājs kanādietis Robs Britons no "Rally Cycling" komandas, kurš tuvāko sekotāju Gevinu Meninonu ("UnitedHealthcare") apsteidz par 26 sekundēm. Tikmēr Flaksis no līdera atpaliek 20 minūtes un 52 sekundes, kas viņam dod 74.vietu.

Velobrauciens septiņu posmu garumā turpināsies līdz svētdienai.

2013.gadā Jūtā Flaksis bija piektais labākais jaunais braucējs, parādot aktīvu sniegumu kalnu etapos, bet pērn kopvērtējumā tika gūta 64.pozīcija, lielāko uzmanību veltot komandas interesēm.

Šogad Jūtas velobraucienā piedalās viena UCI Pasaules tūres komanda.

Pievieno komentāru

Sports