FK "Liepāja" uzvar "studentus" 2

Latvijas "SMScredit.lv Virslīgas" futbola čempionāta 18.kārtas spēlē drošu panākumu guva kopvērtējuma līdere "Liepāja", kas ar 2:0 (2:0) savā laukumā uzveica pastarīti "Metta"/"Latvijas Universitāte".

Rezultātu 38.minūtē atklāja Iļja Šadčins, bet pāris minūtes vēlāk ar tālu sitienu precīzs bija arī Latvijas izlases aizsargs Vitālijs Maksimenko, kuram šī bija debijas cīņa Kurzemes komandā.

Vēl vienā mačā sestdien "Jelgava", kas turpina pakaļdzīšanos līderu trijniekam, savā laukumā uzņem "Spartaka" futbolistus.

Punktus sestdien zaudēja pagājušās sezonas spēcīgākā vienība "Ventspils", kas izbraukumā nospēlēja 1:1 (1:0) ar vienu no turnīra pastarītēm "Daugavpils".

Spēles rezultātu ventspilnieki atklāja jau otrajā minūtē, kad pēc kuriozas situācijas soda laukumā bumba ielidoja mājinieku vārtos no staba. Savukārt izlīdzinājums tika panākts otrā puslaika otrajā minūtē, kad pēc standartsituācijas ar galvu precīzs bija "Daugavpils" komandas baltkrievu leģionārs Pāvels Riževskis.

Atlikušajā mača daļā "Ventspils" pārāk daudz bīstamus momentus nespēja izveidot un zaudēja svarīgus punktus.

Virslīgas kopvērtējuma līderpozīcijā ar 31 punktu 16 mačos ir "Liepāja", jau par pieciem punktiem apsteidzot "Ventspili", kas aizvadījusi 14 cīņas, bet vēl par punktu mazāk ir "Skonto" futbolistiem. Savukārt ceturtajā vietā ar 21 punktu 14 cīņās seko "Jelgava".

Stabilu piekto vietu ar 14 punktiem ieņem "Spartaks", "Daugavpils" ar deviņiem punktiem kopvērtējumā atrodama sestajā pozīcijā, bet tabulu ar pieciem punktiem noslēdz "Metta"/LU.

Komentāri 2

Tuta

Ak vai, nu kuru tas interesee- stulbumi un trulumi I-netaa:(

pirms 5 gadiem, 2015.08.15 21:01

CP ekipāža

Tad redz kāds iemesls, kāpēc MV-9 tā nervozi un steidzīgi mauca Liepājas virzienā, tomēr pastulbi, ja kluba prezidents nokavētu spēles sākumu :D

pirms 5 gadiem, 2015.08.15 21:35