FK "Liepāja" pirmais leģionārs – līgums noslēgts ar japāņu aizsargu Hošino 1

Latvijas futbola Virslīgas jaunpienācēja „Liepāja” noslēgusi līgumu ar Japānas aizsargu Keisuki Hošino un spēlējusi neizšķirti pārbaudes spēlē ar Rīgas "Daugavu".

Kā ziņo aģentūra „Wender Sports Agency”, tās klients Keisuke Hošino ir panācis vienošanos ar jaunizveidoto futbola klubu „Liepāja”, kura prezidents ir bijušais uzbrucējs Māris Verpakovskis. Hošino līdz ar to kļuvis par pirmo leģionāru, kurš apstiprināts „Liepājas” sastāvā.

Hošino ir 28 gadus vecs aizsargs, kurš pagājušajā sezonā pārstāvēja „Tochigi UVA FC” klubu, kurš spēlē Japānas Futbola līgā (pēc spēka ceturtā līga šajā valstī). Astoņos mačos šī kluba sastāvā viņš guva vienus vārtus, savukārt pāris sezonas iepriekš Hošino spēlējis Japānas otrajā divīzijā (pēc spēka trešajā).

„Liepāja” turpina aktīvi gatavoties Virslīgas sākumam, un tās pārstāvji laikrakstam „Kurzemes Vārds” atzinuši, ka čempionāta sākuma pārcelšana vērtējama pozitīvi, jo iegūts laiks, lai atgūtos no fiziskās bedres. Gatavošanos arī negatīvi ietekmējis komandas saglābšanas process, un „spēlētāji paguruši no slodzēm, balstoties tikai uz pozitīvām emocijām”.

„Liepāja” aizvadījusi pārbaudes spēli ar Rīgas „Daugavu”, kurā fiksēts neizšķirts 1:1. Rezultātu 14. minūtē atklāja „Liepāja”, kad bumbu vārtos ar galvu raidīja Kristaps Grebis, bet otrajā puslaikā „Daugava” rezultātu izlīdzināja.

Sākotnēji bija paredzēts, ka šī būs pēdējā „Liepājas” pārbaudes spēle pirms Virslīgas sākuma, taču mainītais turnīra kalendārs nozīmē, ka tiks meklētas iespējas aizvadīt vēl vienu kontrolcīņu.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

interesanti

kas sponsorē klubu? ja jau var špīlerus iepirkt...ne takš Māris...

pirms 7 gadiem, 2014.03.10 23:56

Sports