FK "Liepāja" aizvadīs svarīgu spēli Jelgavā

Trešdien, Zemgales Olimpiskā centrā, Jelgavā, 18:00 FK Jelgava uzņems FK Liepāja futbolistus.

FK Liepāja un FK Jelgava savā starpā ir tikušās trīs reizes šosezon. Divas uzvaras izcīnījuši FK Jelgava futbolisti, bet vienreiz veiksmīgāki bija liepājnieki. Pēdējā tikšanās reizē FK Liepāja saņēma kārtīgu paraugstundu no FK Jelgava, kapitulējot ar rezultātu 0:3. Pēc zaudējuma pret FK Jelgava, liepājnieki sāka rādīt labāku sniegumu un rāpās ārā no zaudējumu bedres.

Šobrīd FK Liepāja ar 46 punktiem 27 spēlēs atrodas 5.vietā turnīra tabulā, bet no 3.vietā esošās FK Jelgavas šķir vien 5 punkti. Šī spēle abām komandām būs ļoti svarīga, liepājniekiem, lai pietuvotos trijniekam, bet FK Jelgava komandai, lai nostiprinātos labāko trijnieku. FK Liepāja trenējas pilnā sastāvā, bet tas nenozīmē, ka visi labākie varēs doties laukumā, jo vēl aizvien traumas ārstē Roberts Savaļnieks, Toms Mežs un Pāvels Mihadjuks, kurš no šiem palīdzēs spēlē pret FK Jelgava to galvenais treneris Viktors Dobrecovs lems tikai pirms pašas spēles. Pēc diskvalifikācijas sastāvā atgriezies Artūrs Vaičulis, šobrīd treneriem būs jālauza galva par to kurš no vārtsargiem sargās vārtus, jo iepriekšējā spēlē pret Jūrmalas Spartaks teicami vārtos darbojās Raivo Varažinskis.

FK Jelgava iepriekšējā spēlē zaudēja svarīgus punktus pret FS METT/LU, nospēlējot neizšķirti,  interesanti, ka FK Jelgava ir komanda, kas aizvada visbiežāk spēles neizšķirti, šosezon to darījuši 9 reizes, lai arī zaudējumi 27 spēlēs ir tikai 4, kas ir vismazāk no visām komandām virslīgā. To vai šie daudzie neizšķirti un zaudētie punkti būs izšķiroši cīņai par trešo vietu redzēsim jau ļoti drīz, jo sezona vairāk sliecas uz finiša taisni, kad arī tiks kronēti čempioni, sadalītas vietas turnīra tabulā.

FK Liepāja vārtsargs Raivo Varažinskis: „Spēles pret FK Jelgava vienmēr ir ļoti grūtas, bet cīnīsimies par uzvaru. Mums ļoti ir vajadzīgi punkti un centīsimies tos ņemt katrā spēlē. Iepriekšējo spēli pret Jūrmalas Spartaks aizvadījām ļoti labi un izmantojām savas izdevības, kas deva rezultātu. Ja spēsim izmantot izdevības un strādāsim mobilizēti aizsardzībā, tad uzvara un trīs punkti nekur neizpaliks!”.

Dāvids Jansons
FK Liepāja preses sekretārs

Pievieno komentāru

Sports