FK „Kurši” uzsāk sezonu

Šo sestdien, 5. septembrī, pulksten 16:00 Liepājas Olimpiskajā centrā 2009./10. gada sezonu ar spēli pret Valmieras florbolistiem uzsāks Liepājas florbola klubs „Kurši”. Kluba mērķi paliek tie paši – kvalificēties play-off kārtai, līdz ar to, katrai cīņai būs īpaša nozīme.

Kopumā šajā sezonā Latvijas florbola virslīgā startēs 13 komandas. Komandas spēles aizvadīs 2 riņķos, tādējādi noskaidrojot regulārās sezonas uzvarētājus. Līdz ar to, katrai komandai šajā sezonā paredzētas 24 spēles ( 12 spēles savās mājās, 12 izbraukumā). Play-off kārtai kvalificējas 12 labākās regulārā čempionāta komandas, savukārt, pēdējo vietu ieguvējai draud izkrišana no virslīgas. Pirmo četru vietu ieguvējas automātiski kvalificēsies pusfināliem, taču 5. – 12. vietu ieguvējas aizvadīs ceturtdaļfinālus.

Diemžēl Liepājas florbola klubs šajā sezonā nebūs savā optimālākajā formā, jo komandu pametuši četri spēlētāji – 2 uzbrucēji un 2 aizsargi. Komandu ir atstājuši tādi spēlētāji kā Artūrs Karlsons, Kaspars Šupiņš, kurš pārcēlies uz dzīvi ārpus Latvijas, kā arī Edgars Poņemeckis un Kristaps Markovskis, kuri šo sezonu aizvadīs citā virslīgas klubā – Ulbroka. Neskatoties uz to, Liepājas florbola kluba mērķi paliek tie paši – kvalificēties play-off kārtai un kā atzīst komandas viens no līderiem Gints Siliņš, tad izredzes ir labas.

Kopumā skatoties, komandas kodols šajā sezonā vairāk būs uz gados jaunākiem spēlētājiem, taču kopējais līmenis saglabājies tas pats. Pozitīvi, ka komandā turpinās spēlēt arī iepriekšējās sezonas līderi – Raitis Bušs, Gints Siliņš, Elans Zīverts, kā arī Mārtiņš Gross un ļoti iespējams, ka sevi veiksmīgi parādīs vēl kāds no jaunajiem spēlētājiem.

Diemžēl finansiālu apstākļu dēļ šogad vairs nespēlēs otrs Liepājas vīriešu klubs „FK Liepāja”, taču šiem spēlētājiem ir iespēja sevi apliecināt „Kuršu” rindās.

Visi, kuri vēlas atkal redzēt florbolu klātienē ir laipni aicināti uz Liepājas Olimpisko centru jau šo sestdien, 5. septembrī, kad pulksten 16:00 FK „Kurši” aizvadīs savu pirmo šīs sezonas spēli pret Valmieras florbolistiem.

Cerams, ka savu skatītāju iedvesmoti mūsu florbolisti sezonu uzsāks veiksmīgi, tāpēc sanākam kopā un atbalstam savējos!

2009./10. gada sezonas FK „Kurši” mājas spēļu kalendārs:
5.Sep.    16:00    VV- Kurši    Valmiera
19.Sep.    17:00    VV- Kurši    Bauska
26.Sep.    17:00    VV- Kurši    Pārgauja
10.Okt.    17:00    VV- Kurši    Ķekava
31.Okt.    17:00    VV- Kurši    RTU
1.Nov.    17:00    VV- Kurši    Lielvārde
14.Nov.    17:00    VV- Kurši    Sk Tahe
28.Nov.    17:00    VV- Kurši    Rīgas Lauvas
5.Dec.    17:00    VV- Kurši    Ulbroka
16.Jan.    17:00    VV- Kurši    CelTik/Lekrings
31.Jan.    17:00    VV- Kurši    Rubene
14.Feb.    17:00    VV- Kurši    Rīga

Pievieno komentāru

Sports