FK "Kurši" uzņems "Lekrings" florbolistus

Sestdien, 9. februārī, Latvijas florbola virslīgas spēli savu skatītāju klātbūtnē aizvadīs FK "Kurši", kas Liepājas Olimpiskajā centrā uzņems vienu no spēcīgākajām čempionāta komandām - "Lekrings" florbolistus. Mača sākums pulksten 17:00.

Abām komandām šī būs otrā spēkošanās reize šajā sezonā. Pirmajā abu komandu spēlē izbraukumā novembra mēnesī pārāki bija "Lekrings" florbolisti, kuri pārspēja liepājniekus ar rezultātu 4:9.

Arī turnīra tabulā augstāk atrodas sestdienas spēļu viesi, kuri pēc 17 aizvadītajām spēlēm ar 40 izcīnītiem punktiem atrodas augstajā 3. vietā. Tikmēr FK "Kurši" komanda tikpat spēlēs ir izcīnījusi 25 punktus un kopvērtējumā atrodas 7. pozīcijā 12 vienību konkurencē.

Šogad Latvijas florbola virslīgā startē 12 komandas, no kurām astoņas spēcīgākās regulārā čempionāta vienības kvalificēsies ceturtdaļfinālam, savukārt, 9. līdz 12. vietas īpašniekiem sezona būs beigusies priekšlaicīgi. Atšķirībā no iepriekšējiem gadiem, šogad virslīgu neatstās neviena no komandām un tai būs tiesības spēlēt arī nākošajā sezonā.

Spēle sestdien sāksies pulksten 17:00 un komanda ir cerības pilna Olimpiskajā centrā klātienē ieraudzīt ne mazums savas komandas atbalstītājus.

Ieeja skatītājiem: bezmaksas!

Pievieno komentāru

Sports