FK "Kurši" un "Liepājas Universitāte" centīsies pagarināt uzvaru sēriju

Šo svētdien, 30. novembrī, Liepājas Olimpiskajā centrā tiks aizvadītas kārtējās spēles florbola laukumos. Kā pirmās pulksten 14:00 laukumā dosies „Liepājas Universitātes” dāmas, bet pulksten 18:00 laukumā dosies vīri – FK „Kurši” pret „Talsi/Triobet” florbolistiem, informē Mārtiņš Kozlovskis, LOC sporta projektu vadītājs.

Kā pirmās svētdienas pēcpusdienā savas cīņas uzsāks dāmas un spēkiem mērosies „Liepājas Universitātes” un FK „NND” komandas. Abām komandām šī būs otrā savstarpējā tikšanās reize šajā sezonā. Pirmajā spēlē izbraukumā Rīgā pārākas bija liepājnieces, kuras sagrāva savas pretinieces ar rezultātu 16:2! Arī turnīra tabulā krietni vien labākas sekmes ir tieši Liepājas florbolistēm, kuras septiņās spēlēs ir izcīnījušas sešas uzvaras un likumsakarīgi atrodas 3. vietā turnīra tabulā. Savukārt FK „NND” rēķinā ir četri panākumi un piecas neveiksmes, kas vienību ierindo 5. pozīcijā deviņu komandu konkurencē.

Pēdējās divās spēlēs liepājnieces ir izcīnījušas pārliecinošas uzvaras pret „Lekrings” florbolistēm (13:1 un 10:1) un cerams, ka veiksmīgs turpinājums sekos arī svētdienas pēcpusdienā pulksten 14:00.

Uzreiz pēc sieviešu līgas spēles laukumā dosies vīri – Liepājas florbola klubs „Kurši” un „Talsi/Triobet” florbolisti. Iepriekšējā nedēļas nogalē „Kurši” devās divu dienu izbraukumā uz Vidzemi, kur tika uzvarēti SK „Pārgauja” un papildlaikā „Rubene” florbolisti, tādējādi izcīnot divas uzvaras pēc kārtas.

Florbola virslīgas kopvērtējumā FK „Kurši” 10 spēlēs ir izcīnījuši piecas uzvaras, ierindojoties dalītajā 7. - 9. vietā turnīra tabulā. Savukārt „Talsi/Triobet” sekmes nav bijušas tik iepriecinošas, jo 11 aizvadītajās spēlēs ir izcīnīta tikai viena uzvara, kas to ierindo dalītajā 11. – 12. pozīcijā 14 vienību konkurencē.

Neskatoties uz iepriekšējo spēļu rezultātiem liepājnieki spēlei noskaņosies nopietni un centīsies visiem komandas atbalstītājiem sarūpēt prieku, izcīnot trešo uzvaru pēc kārtas. Spēle norisināsies sev labi ierastajā vietā – mājīgājā Liepājas Olimpiskajā centrā pulksten 18:00.

Pievieno komentāru

Sports