FK "Kurši" lūkos pagarināt ceturtdaļfināla sēriju

Šajā nedēļas nogalē, 28. februārī un 1. martā, Liepājas Olimpiskajā centrā divas atbildes spēles Latvijas florbola virslīgas ceturtdaļfinālā aizvadīs FK „Kurši” un „Rubene” florbolisti. Sestdiena spēle sāksies pulksten 19:00, bet svētdiena sākums pulksten 17:00.

Sestdien kopumā tiks aizvadītas divas spēles florbola laukumos. Pulksten 14:00 laukumā dosies dāmas – „Liepājas Universitātes” un „Rīgas Lauvas” florbolistes. Abas komandas 1.līgas turnīra tabulā atrodas līdzās viena otrai. Liepājnieces ar 16 uzvarām 19 mačos atrodas vicelīderu godā. Savukārt „Rīgas Lauvas” rēķinā ir 15 panākumi 17 spēlēs un 3. pozīcija deviņu vienību konkurencē.

Lai saglabātu savu otro pozīciju un labas izredzes pacīnīties arī par līderpozīcijām, liepājniecēm šajā mačā ir jāizcīna uzvara. To, vai komandai tas izdosies mēs varēsim pārliecināties sestdienas pēcpusdienā pulksten 14:00.

Tās pašas dienas vakarā pulksten 19:00 visus florbola atbalstītājus sagaida „saldais ēdiens” – FK „Kurši” un „Rubenes” florbolistu trešā ceturtdaļfināla cīņa. Abas komandas regulāro čempionātu noslēdza, attiecīgi, 3. un 6. pozīcijā, līdz ar to mājas spēļu priekšrocība bija „Rubenes” florbolistiem.

Pirmajās divās spēlē nedaudz pārāki bija laukuma saimnieki. Pirmajā mačā vēl nepilnas piecas minūtes pirms pamatlaika beigām rezultāts uz tablo vēstīja neizšķirtu (5:5), tomēr pēdējās minūtēs tika zaudēti divi vārti un piedzīvots zaudējums ar 5:7. Savukārt otrajā mačā liepājnieku zaudējums bija vēl sāpīgāks, jo neveiksme tika piedzīvota tikai spēles papildlaikā, kad mājiniekiem uzvaru izrāva Ingars Matisons (4:5).

Regulārajā sezonā liepājnieki savus oponentus pārspēja abos mačos, līdz ar to, ir pamats ticēt, ka vēju pilsētas florbolisti ko līdzīgu varētu atkārtot šajā nedēļas nogalē. Tas nozīmētu to, ka sērija tiktu pagarināta vēl uz vienu nedēļu, kad spēles notiktu pamīšus – viena izbraukumā un otra savu skatītāju klātbūtnē. Atgādinām, ka pusfinālā iekļūs komanda, kas izcīnīs četras uzvaras.
To, vai Liepājas florbolistiem tas izdosies mēs varēsim pārliecināties sestdien pulksten 19:00, bet svētdien nedaudz agrāk – pulksten 17:00. Tie, kas mačam nevarēs sekot līdzi klātienē, būs iespējams to izdarīt sportacentrs.com video tiešraidē.