FK "Kurši" jauniešu nometne Grobiņā norisinās jau piekto gadu

Piektdien, 1. augustā, Grobiņas Sporta centrā, tika dots starts šīs vasaras FK Kurši jauniešu nometnei "Florbols 24/7".

Sadarbībā ar Liepājas pilsētas izglītības pārvaldi un Grobiņas Sporta centru, FK Kurši rīko jau piekto jauniešu sporta nometni pēc kārtas.

Ja 2009. gadā pirmā nometnē piedalījās 46 jaunieši un florbola entuziasti, tad šogad šis skaits ir dubultojies. Šogad nometne sadalīta divās vecuma grupās, 1. augustā uzsāka jaunāko florbolistu nometni vecumā no 6 gadiem līdz 12, bet no 9. augusta līdz 16. augustam nometnē darbosies vecākās jauniešu grupas no 12 gadiem līdz 18 gadiem.

Jauniešiem treniņi notiks trīs reizes dienā, sākot ar rīta rosmi, dienas treniņu, kur tiks strādāts pie fiziskās sagatavotības un vakara treniņš, kur jaunieši piestrādās pie tehnikas un spēles izpratnes. Bez treniņiem, kā jau katru gadu notiks vairākas aktivitātes, kā pārgājieni, krosi, komandu priekšnesumi, brīvā laika spēles, minigolfs, metiena ātruma mērīšana un citas aktivitātes, kas sporta nometni padara vēl interesantāku.

Nometnē tiks rīkota vecāku diena, kad audzēkņu vecāki varēs iepazīties ar sadzīves apstākļiem, treniņiem, kā arī būs iespēja pamēģināt spēkus pašiem ar florbola nūju rokās.


Dāvids Jansons
FK Kurši preses sekretārs

Pievieno komentāru

Sports