FK "Kurši" centīsies pārtraukt zaudējumu sēriju Ķekavā

Piektdien  10.oktobrī, 20:15, Kurši aizvadīs savu trešo izbraukuma spēli, šoreiz pretinieki – Ķekavas Bulldogi.

Kurši sezonas pirmo spēli iesāka ar uzvaru izbraukumā pret sīksto FK Bauska, bet tad seko divas neveiksmes, sāpīgs zaudējums savu skatītāju priekšā Valmieras florbolistiem un nedēļu vēlāk kārtīga sagrāve pret Lielvārdi 4:13. Šobrīd liepājnieku rindās rezultatīvākie spēlētāji ir nominālie aizsargi Oskars Bergmanis un Gints Siliņš, katrs guvis 5 rezultativitātes punktus. Šobrīd skatoties tabulā liepājnieki atrodas 8. vietā ar izcīnītiem 4 punktiem trīs spēlēs. Ķekavā sastāvs lielas izmaiņas nepiedzīvos, vienīgi sastāvā nav atrodams Artura Karlsona vārds, bet pārējie visi spēlētāji ir galvenā trenera Mārtiņa Krūma rīcībā.

Ķekavas Bulldogi pirms sezonas piedzīvoja krasas pārmaiņas, ja iepriekšējā sezonā komanda bija stabila lejas gala komanda, tad šogad par tādiem viņus nevar dēvēt.

Apvienojoties abām Ķekavas komandām, bulldogi  ieguva pastiprinājumu vairāku spēlētāju izskatā. Ja sezonas pirmā spēle nebija izdevusies un piedzīvots zaudējums pret FBK Valmiera/Via, tad nākamā spēlē bulldogi pārsteidza Lielvārdi un izcīnīja uzvaru papildlaikā. Pirms spēles ar liepājniekiem, Ķekavas Bulldogi piedzīvoja sagrāvi pret čempioniem Cēsu alus/Lekrings.

FK Kurši uzbrucējs Kristaps Ošs Ervics : „Zināms, ka spēles allaž bijušas grūtas Ķekavas laukumā, asas daudz metienu. Pēc pēdējā zaudējuma esam sapratuši, kuras ir mūsu vājās vietas, pie kurām strādājām, lai nākamā spēlē tās neatkārtotos. Lai uzvarētu būs jāspēlē agresīvi, bet noteikumu robežās, nevar noraidīties muļķīgās situācijās. Ķekavas Bulldogi ir cita komanda, salīdzinot ar iepriekšējo sezonu. Galvenie spēlētāji Klēģeris un Jansons, protams, ka esam izanalizējuši pretinieku un esam gatavi cīņai par trīs punktiem”

Dāvids Jansons
FK Kurši preses sekretārs

Pievieno komentāru

Sports