FK "Kurši" aizvadīs pēdējās pārbaudes spēles pirms gaidāmās sezonas

FK Kurši gatavojoties jaunajai florbola sezonai ir aizvadījuši kvalitatīvu vasaras sagatavošanās posmu, kur ielikta liela fiziskā slodze, kā arī strādāts pie tehnikas pilnveidošanas. Šogad komanda ir saglabājusi visus spēlētājus, tikai Mārtiņš Gross ir beidzis savas florbolista gaitas. Ja citus gadus pēc sezonas liepājnieku komandu pameta vairāki spēlētāji, jo devās studēt uz citām pilsētām, tad šogad komanda pilnā sastāvā jau varēja gatavoties no vasaras sākuma. 

FK Kurši augustā piedalījās prestižajā Latvijas florbola turnīrā „Latvian Open’’, kur piedalījās vairāk kā 32 komandas no 6 valstīm. FK Kurši izcīnīja augsto 4.vietu turnīrā, piekāpjoties pusfinālā Pārgaujas florbolistiem un cīņā par trešo vietu FK Rīga komandai. 

Svētdien 14. septembrī FK Kurši dosies uz Talsiem, kur aizvadīs pēdējās pārbaudes spēles pirms sezonas pirmās spēles. Turnīrā Talsos piedalīsies vietēja Talsi/Triobet komanda, Ulbroka FS/Masters, FK Irlava/Avant un FK Kurši. Turnīrs tiks aizvadīts vienas dienas laikā, tas nozīmē, ka katra komanda aizvadīs trīs spēles dienā. Šis turnīrs būs ļoti labs pirms sezonas eksāmens spēlētājiem, lai parādītu savu fizisko sagatavotību. 

FK Kurši galvenais treneris Mārtiņš Krūms : „Dodamies uz turnīru, lai pārbaudītu pēdējo, galējo sastāv, kas pa 90% ir zināms, tikai jautājums vēl pa dažām pozīcijām. Dodoties uz turnīru mērķis nav rezultāts, bet vairāk balstīts uz spēles pieslīpēšanu, ieiešanu zonā, soda izspēlēm, vairākumu utt. Piestrādāsim pie lietām, kas īsti neizdevās „Latvian Open”. Komanda sezonai ir fiziski gatava, tehniski arī jau esam līmenī, kuru vēlējos redzēt, šobrīd piestrādājam pie taktiskām lietām. Trenējamies pilnā sastāvā ir dažas mikro traumas, bet līdz sezonas sākumam būsim gatavi. ”

Dāvids Jansons
FK Kurši preses sekretārs

Pievieno komentāru

Sports