Finišu sasniedz tikai viens no mūspuses autokrosistiem

Latvijas autokrosa čempionāta ceturtajā posmā Priekulē vietējais autokrosists Valters Zīverts “B600” bagiju klasē ierindojās ceturtajā vietā. Liepājnieks Renārs Vinokurovs viņu gribēja apdzīt un avarēja.

“B600” bagiju klases finālā no starta aizbrauca Eiropas čempionāta “D-3A” klases dalībnieks un posma uzvarētājs Jānis Boks. Viņš šoreiz bija spiests izstāties, jo bagijam radās degvielas padeves problēmas.

Līdz ar to otro uzvaru šosezon izcīnīja un čempionāta kopvērtējumā šajā klasē nostiprinājās Valmieras autokrosists Ģirts Mūrnieks. Priekulnieks V. Zīverts ieguva ceturto vietu, bet liepājnieks R. Vinokurovs izstājās trīs apļus pirms brauciena beigām. Viņš stāsta, ka cīnījies trasē ar V. Zīvertu par ceturto pozīciju, gribējis viņu apdzīt, bet neliela kontakta rezultātā avarējis. Bagijam priekša uzrauta gaisā, un tas atdūries pret trases bortu.

Pēc avārijas R. Vinokurovs zaudējis dalīto līdzerpozīciju čempionāta kopvērtējumā. Viņš tagad ar 61 punktu ir trešais. 62 punkti ir Siguldas pārstāvim Ģirtam Zīlem, bet līderis ar 70 punktiem ir Ģ. Mūrnieks. V. Zīverts čempionāta kopvērtējumā ir astotajā vietā.

Abi bija vienīgie mūspuses braucēji Priekules posmā. R. Vinokurovs stāsta, ka krīze situsi pa kabatu arī autokrosistu aprindās, jo Priekulē braucēju bija uz pusi mazāk nekā iepriekšējā etapā.

Pievieno komentāru

Sports