„Fingerbordisti” pulcējas Liepājas Olimpiskajā centrā

21. oktobrī pulksten 18:00 Liepājas Olimpiskā centra cokolstāva garderobē notiks fingerbordistu tikšanās, kuras laikā interesenti varēs uzzināt kas tas tāds „fingerbords” ir, kā arī aizvadīt dažnedažādas mini spēkošanās, jeb vienkārši patrenēties kopīgi ar citiem. Paredzēts ka fingerbordistu tikšanās būs katru trešdienu.

Kā apgalvo pats organizators Gints Ruperts, tad šis būs kā „fingerbordistu kopīgs „tusiņš”, kur katram būs iespēja parādīt savas prasmes šajā jomā jeb vienkārši atpūsties ar citiem domubiedriem.

Pagaidām ir plānots sanākt kopā vienu reizi nedēļā. Visi interesenti ir laipni aicināti pamēģināt paši, turklāt šādas iespējas būs ikvienam gribētājam. Organizators nodrošinās speciāli sagatavotu galda virsmu, kur iespējams vienlaicīgi savas prasmes rādīt vairākiem „fingerbordistiem”.

Turklāt, tiek plānots noorganizēt arī kādas sacensības, kas vēl jo vairāk radītu interesi par šo sporta veidu.

Turklāt, no 15. oktobra, turpat Liepājas Olimpiskā centra pazemes autostāvvietā no pulksten 18:00-20:00 savus treniņus aizvadīs arī „skeitbordisti”, kuri trenējas tieši slaloma distancē. Visi, kas vēlas nodarboties ar šo veidu, var pieteikties pie galvenā organizatora Ginta Ruperta (mob.t. 29498214 vai arī pa e-pastu egles@apollo.lv).

Uzziņai
Tiem, kam nav īsta skaidrība, fingerbords ir precīza, miniatūra skeitborda kopija (skeitborda jaunākais brālis), kas ir jautra izklaide ikvienam gan sēžot mājas un garlaikojoties, gan skolas starpbrīžu laikā, gan pavadot nogurdinošu laiku sabiedriskajā transportā!

Burtiski tulkojot no angļu valodas, tas nozīmē pirkstu dēlis, un, kā jau nojaušams, fingerbordā galvenā nozīme ir nevis kāju, bet roku jeb, precīzāk sakot, pirkstu veiklībai.

Fingerbords ir radies pagājušā gadsimta septiņdesmito gadu beigās, bet iesākumā miniatūrie skeitborda dēļi vairāk tika izmantoti kā atslēgu piekariņi. Pamazām tie no skeiteru aksesuāra pārvērtās ja ne gluži par sporta veidu, tad par pasaulē ļoti izplatītu hobiju gan.

Fingerborda mērķauditorija ir visai plaša – fingero gan pirmo klašu skolēni, gan arī pieredzējuši skeiteri. Vieniem tā ir tikai jautra laika pavadīšana, citiem – iespēja ar rokām modelēt dažādus trikus, ko vēlāk varētu izmantot tā īstajā skeitbordā.

– Fingerbords radies 20.gadsimta septiņdesmito gadu beigās.
– Dēļa garums ir no 96 līdz 100 milimetriem.
– Viena dēļa cena ir, sākot no pieciem latiem, komplekts maksā 6,90 latu.

Pievieno komentāru

Sports